Po celou dobu nutkání

Anonymní
22.3.21 22:19

Po celou dobu nutkání

Zdravim :mavam:
Je tu někdo kdo se setkal stím co mám já? Na WC jdu co 3-4 hodinky někdy vydržím jen 2 málokdy 5.. :think: (čůrat) nemám žádné pálení, bolesti atd.
Jen stále nutkání prostě ten pocit ale po celou dobu těch 3-4 hodin.
Byla jsem u gynekologa i urologa nic nezjištěno. Ale už mě to celkem trápí :,(
Nosím po celou dobu 2 ponožky bojím se abych stoho neměla zánět. Mám to už skoro 2 roky něco po prvním zánětu močáku. Mohla jsem dostat nějaké léky ale protože kojím mi nikdo nic nemohl dát. Nevim co to vůbec můžu mýt.. že by hyperaktivní močový měchýř? Ale čtu příznaky a co další ženy píšou a nevypadá že bych to měla podobně. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.3.21 22:26

Jakože to je moc často? :oops: bože, ja chodim někdy i co půlhodinu, když se napiju že těsně před odchodem jdu klidně třikrát behem pul hodky co mám před odchodem a i tak mam zmapovano kde je nějaký wc :oops:
co bych kolikrát dala za 3-4h

• Citovat
  • Nahlásit
62
22.3.21 22:26

Není to zadržování vody v těle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 22:30
@Anonymní píše:
Jakože to je moc často? :oops: bože, ja chodim někdy i co půlhodinu, když se napiju že těsně před odchodem jdu klidně třikrát behem pul hodky co mám před odchodem a i tak mam zmapovano kde je nějaký wc :oops:
co bych kolikrát dala za 3-4h

Já neříkám že chodím často.
Ale že po celé ty 3-4 hodiny cítím celou dobu jakoby že chci čůrat přitom nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
13439

U chlapů je prý v normě frekvence do cca 10× denně… Ale ženský jsou jinej živočišnej druh, tak nevím… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Pavla1231 Jak to myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
780
22.3.21 22:50

Chápu jak to myslíš, tohle řeší teď moje maminka. Měli podezření taky na hyperaktivní měchýř, vyloučeno. Potom myomy, které tlačí na močák, vyloučeno. Aktuálně se řeší jestli jí to nezpůsobuje nějaký nerv. Už se trápí takhle od léta. Ještě nikdo na nic nepřišel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 23:41
@Anonymní píše:
Já neříkám že chodím často.
Ale že po celé ty 3-4 hodiny cítím celou dobu jakoby že chci čůrat přitom nechci.

Aha, tak to si nemyslim, že by to byl hyperaktivní mocak (ten spíš mám ja, ale nikde jsem s tim nebyla) když máš jen nutkání, ale čůrat nechceš.. Protože ja jsem schopná vypít skleničku a během půl hodiny vycurat snad několik litrů :roll:
A fakt jsme schopná jit během 5ti minut třikrát čůrat a pokazdy vyprodukovat velké množství :roll:
Takže už jsem se naučila když vim, ze někam jdu a nejakou dobu nebudu mít možnost odskočit si, nepit minimálně hodinu před odchodem.. Ale jinak někdo chodí klidně třikrát za noc na záchod to já zas vůbec, v pohodě vydržím, ale rano teda jak první musím na wc :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
666
23.3.21 00:28

A kolik toho vypiješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 07:26

@Markéta188 chudák to je mi líto vám cotoje. A nemá kvůli tomu záněty často? Jo a pije normálně všechno? Protože já se docela bojím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 07:27

@Tojsemja3 vypijí tak 2-3 l jak kdy

• Citovat
  • Nahlásit
62
23.3.21 07:53
@Anonymní píše:
@Pavla1231 Jak to myslíte?

No napadlo mě že při zadržování vody v těle se chodí každou chvilku na záchod, ale spiš tlačení na močák :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 07:55

@Pavla1231 Nevím ale to si nemyslím, spíš fakt nevím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat