Po mateřské nechci do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janaShakti
Kecalka 144 příspěvků 26.04.18 11:37
Po mateřské nechci do práce

Ahoj holky, je tu nekdo kdo chce vyuzit materskou jako prilezitost k rustu a nemuset se treba pak vracet do prace?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6360 příspěvků 26.04.18 11:39

@janaShakti A co po ní budeš dělat?? Podnikat?? Ležet doma?? Nějak nechápu, co myslíš tím nemuset se pak vracet.

Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 26.04.18 11:40

Nechápu otázku.
K jakému růstu? Budeš podnikat, nebo co?

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 26.04.18 11:50

@janaShakti
Nevím, jak myslíš dotaz. Pokud se necheš vrátit po mateřské do stávájící práce a realizovat se jinak - dozvdělat se a jít pak za lepším, tak ano.

Já se učím programovat, do bývalého oboru se nevrátím a ideálně budu pracovat na zkrácený úvazek za obdobné peníze jako předtím na plný…

janaShakti
Kecalka 144 příspěvků 26.04.18 11:54

K osobnimu rustu :-)
Ja uz podnikala pri praci, a ted uz se chystam na materskou, a mam v planu uz se do zamestnani nevratit. :lol:
Tak jsem jen chtela vedet, jak to mate vy ostatni, jestli na sobe pracujete a mate treba stejne sny stat se uspesnymi nezavislymi zenami… :-)

anupati
Kelišová 6020 příspěvků 5 inzerátů 26.04.18 11:55
@janaShakti píše:
Ahoj holky, je tu nekdo kdo chce vyuzit materskou jako prilezitost k rustu a nemuset se treba pak vracet do prace?

Já jsem chtěla… Spíš jsem chtěla objevit to ono, co by mi sedělo, udělat rekvalifikaci…do­pracovat se do fáze, že budu sobě svým pánem a v nejlepším případě se živit tím, co mě baví. Doufala jsem, že získám nadhled, když vypadnu z každodenního procesu, něco mě nasměruje.. Bohužel, mě po dobu rodičáku nijak neosvítilo :nevim: Nicméně mi alespoň přišla jiná prac. příležitost. Za daleko lepších podmínek, než v původním zaměstnání, které už teď můžu zkloubit. A trošku se mi rýsuje plán, jak ještě do konce rodičáku, kdy toho času je víc, popracovat na fin. zlepšsní…

janaShakti
Kecalka 144 příspěvků 26.04.18 11:56

@Lara Farseer
Asi jsem to spatne napsala. Ano myslim to tak jak jsi to pochopila.
Dekuji.

To ti moc preju! :srdce:

P4ja
Kelišová 6360 příspěvků 26.04.18 11:58

@janaShakti Tak já si ve stávající práci nestěžuju, takže mě nějak nevadí představa, že se tam vrátím. A jinak jasně, chci se naučit další cizí jazyk, prohloubit stávající věci a hlavně si užít miminko a mateřství. :)

janaShakti
Kecalka 144 příspěvků 26.04.18 11:58

@anupati
Takze ve finale to taky celkem dobre dopadlo :-) a jeste neni vsem dnum konec, treba na neco prijdes :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 12:05

@P4ja já se vracet nebudu, ale podnikala jsem i před mateřskou a ted během mateřský pokračuji, ted je to tedy otoč a myslim že normalni chlap by se mnou nevydržel. naposledy jsem uvařila před 2 týdny o uklidu ani nemluvě…ale pro mě jsou prirorita deti a práce. ostatní je momentálne na druhe koleji. ale zas až pujde mladší do školky tak to bude super jelikož ta moje práce mi zabere maximalne 4 hodiny denně takže budu mit víc času na sebe na domacnost už se tesim…

terien
Echt Kelišová 8122 příspěvků 26.04.18 12:12
@janaShakti píše:
K osobnimu rustu :-)
Ja uz podnikala pri praci, a ted uz se chystam na materskou, a mam v planu uz se do zamestnani nevratit. :lol:
Tak jsem jen chtela vedet, jak to mate vy ostatni, jestli na sobe pracujete a mate treba stejne sny stat se uspesnymi nezavislymi zenami… :-)

Na mateřský jsem určitě nevyrostla, spíš zakrněla a vysvobodilo mě, že se můžu vrátit do práce díky které jsem nezávislá a spokojená.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 4 inzeráty 26.04.18 12:17

Po mateřský nechci práci ani vidět :D. Chci být žena v domácnosti. Nebo začít podnikat a pracovat z domova. Ještě ani nejsem těhotná, takže dřepim v práci.

Ditipa
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 26.04.18 12:26

Ano, RD jsem využila k tomu, abych se již nikdy nemusela vracet do práce na HPP. Společně s manželovým kamarádem jsem založila firmu s. r.o. na zpracování hliníku. Nechci život svůj a svých dětí promarnit tím, že budu sedět v práci a vidět je jen večer, jak se vrátím z práce. Moji prioritou jsou děti a chci se jim věnovat. Firma běží 2 roky a vše jsem zvládla z domu při dvou dětech, bez nulového hlídání. Musela se naučit základy ekonomie a podnikání. Obor ne, jsem strojní inženýr- technolog, takže jsem ve svém oboru a je mi skvěle, i když pracujeme s manželem po večerech, ale mám volné ruce ohledně rodiny a času.

anupati
Kelišová 6020 příspěvků 5 inzerátů 26.04.18 12:32
@janaShakti píše:
@anupati
Takze ve finale to taky celkem dobre dopadlo :-) a jeste neni vsem dnum konec, treba na neco prijdes :-)

Nevím, mě ta otázka trápí už hodně hodně dlouho, ještě před mateřskou. Co je to ONO, abych nedělala práci „jen“ pro peníze, aby mě fakt bavila a na druhou stranu nežila od výplaty k výplatě… Prostě mít finanční svobodu a zároveň, teď to bude klišé, mít ten pocit z dobře vykonané práce, že je prospěšná, je spíš můj koníček, než zaměstnání… Už jsem promýšlela tolik věcí…a každou kvůli něčemu zavrhnu :lol:

anupati
Kelišová 6020 příspěvků 5 inzerátů 26.04.18 12:32
@Ditipa píše:
Ano, RD jsem využila k tomu, abych se již nikdy nemusela vracet do práce na HPP. Společně s manželovým kamarádem jsem založila firmu s. r.o. na zpracování hliníku. Nechci život svůj a svých dětí promarnit tím, že budu sedět v práci a vidět je jen večer, jak se vrátím z práce. Moji prioritou jsou děti a chci se jim věnovat. Firma běží 2 roky a vše jsem zvládla z domu při dvou dětech, bez nulového hlídání. Musela se naučit základy ekonomie a podnikání. Obor ne, jsem strojní inženýr- technolog, takže jsem ve svém oboru a je mi skvěle, i když pracujeme s manželem po večerech, ale mám volné ruce ohledně rodiny a času.
:palec: Super.
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >