Reklama

Po šestinedělí kontrola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:55
Po šestinedělí kontrola

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti šestinedeli.
Nebyla jsem na kontrole po stestinedeli, a ano vím měla jsem tam jít ale je ro blbé ale zapomněla jsem. Už jsem objednana ale jen chci znát vaše zkušenosti.
Synovi už jsou tři měsíce takže ano je ro už dlouho docela.
Ale teď to důležité, při sexu s přítelem mně to trochu chvili bolí.
Nevím jak to popsat… prostě začátek sexu mně to boboliva jako by tam něco bylo nevím.. a třeba po chvilce je to už v pohodě..
Bojím se že jak jsem nebyla na kontrole že je něco špatně.. docela se toho bojim.
Tak se vás holky ptám jaké máte zkušenosti? A jestli se tu najde někdo kdo šel na kontrolu taky později a jestli bylo vše v pohodě.

Reklama

Reakce:

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 06.09.18 01:11

Já byla asi po dvou po letech a ok.

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 06.09.18 01:13

Teda, byla jsem jeste v sestinedeli se zanetem Bartholiniho zlazy. Pak az po dvou letech.

P4ja
Kelišová 5778 příspěvků 06.09.18 07:28

No kontrola na tvém stavu nic nezmění. Jen ti doktorka řekne, jestli je vše dobře zhojené. A je na tobě, kdy tam jdeš.

Ale pokud se ti něco nezdá, tak je dobře že jdeš.

Ono první sex po porodu je prostě jiný a asi se nějakým bolístkám nevyhneš. Já taky pár věcí cítila, ale postupně se to upravilo. Pomohl lubrikační gel a klid a trpělivost. Na ko jsem šla hned po šestinedělí, protože jsem chtěla začít naplno cvičit. Sexovali jsme už před tím a doktorka se jen ptala, jestli je vše ok.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >