Po vysazení antikoncepce špiním

Anonymní
13.4.20 16:28

Po vysazení antikoncepce špiním

Ahoj všichni, po vysazení antikoncepce špinim. Týden po menstruaci už třetí den špinim hnědá krev, otázka zní uklidní se to, odezní samo, či dojít k lékaři a má to vliv na otěhotnění? Začala jsem brát kyselinu listovou.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
13.4.20 17:13

Ahoj, já po vysazení antikoncepce začala pít kontryhelový a maliníkový čaj a třetí cyklus už ms nedošla. Hezky mi to rovnalo cyklus z nějakých 52 dnů by byl ten poslední tabulkový. Nyní jsem v 19tt.
Držím palce 😊

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 17:31
@Martinamimi1 píše:
Ahoj, já po vysazení antikoncepce začala pít kontryhelový a maliníkový čaj a třetí cyklus už ms nedošla. Hezky mi to rovnalo cyklus z nějakých 52 dnů by byl ten poslední tabulkový. Nyní jsem v 19tt.
Držím palce 😊

Děkuji určitě zítra koupím v lékárně :srdce:

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat