Pocení nohou u dětí

1
20.6.13 13:47

Pocení nohou u dětí

Dobrý den, nemáte některá zkušenosti nebo nevíte poradit co mám dělat když se synovi moc potí nohy? Za chvíli mu bude 13 a podle mě se celkově potí víc a zejména na nohách. :,(
Existuje nějaký přípravek jak tomu zabránit? Možná je to způsobeno jenom přechodně pubertou, nevím :?
Jakou obuv bych mu měla dát teď v létě do školy? A co třeba přezůvky? Bylo by vhodné kdyby šel do školy bosky jenom v sandálech a pak se přezul do pantoflí aby se mu pak větrala noha a možná i míň potila? Zatím všude nosí jenom ponožky ale podle mě se mu tak noha moc nevětrá a možná právě proto se i víc potí. Co byste mi prosím poradili? :) Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
20.6.13 13:57

Dá se koupit dezinfekce ve spreji, sprej na nohy, krém na nohy proti pocení - zajdi do drogerie nebo do lékárny, je toho spousta. Jinak k botám - kluk mi chodí nabosky v páskáčích, ve škole má ponožky a bačkory (uzavřené, hodně lítá)… Ale staršímu bych pořídila nějaké hodně větrací - buď klasik pantofle nebo crocsy a pod :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
20.6.13 14:00

Aktuálně se hodně potí snad všichni a všude :poblion:

Já třeba beru od Oriflame sprej na nohy, nebo mají i krém proti pocení (krém mi přijde účinnější), takové mentolové.
Když ponožky, tak bavlna! (ale kde sehnat, to je jiná :roll:)
Jako přezůvky do školy spíš sandály, ať má pásek i přes patu a nepřerazí se jen v nazouvacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
20.6.13 14:02

@Pipet bavlna ponožky kupuju v baťovi.. jedna z mála prodejen, kde je fakt mají :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6500
20.6.13 14:08

Taky mame, hlavne u holcicky. Kdyz ma uzavrene nekozene boty, tak ji muzu ponozky zdimat. Nosi ted vetsinou sandaly, nebo takove ty plastove crocs. Asi to neni moc zdrave, ale ve vsem ostatnim se ji hodne poti noha. Backory mela od zirafy a ty taky mit nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AnonymLucka
22.6.13 14:18

Doporučuji bambusové ponožky. Dcera má jenom 22m ale nohy se jí potí. Zkoušela jsem různé materiály ponožek, ale nejlépe dopadl bambus. Saje daleko víc než bavlna a je navíc antibakteriální.

• Citovat
  • Nahlásit
6500
22.6.13 20:40

Jj. bambusove ponozky mam pro sebe a jsou fajn, ale pro deti ne. Zajimalo by mne, jestli je maji bezne v prodejnach obuvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat