Pocení v noci

Anonymní
12.10.20 08:48

Pocení v noci

Ahoj,
jsem ve 35tt a uz vickrat se mi stalo, ze se v noci probudim se zpocenyma kalhotkama, spocena jsem i mezi stehnama a pod/mezi prsy. Spim uz v podstate jen na levym boku. Kalhotky jsou zpoceny v trislech, nekdy mezi pulkami, intimka nejak extra propocena neni. Postel je sucha, kdyz jdu na wc tak nic ze me netece nebo tak.
Mam se bat o unik plodovky? Takhle zpocena byvam tak 1× za tyden nebo dva a je to uz po nekolikaty. vsimla jsem si, ze to byva castejsi kdyz mam kalhotky co nejsou uplne bavlneny.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9600
12.10.20 09:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem ve 35tt a uz vickrat se mi stalo, ze se v noci probudim se zpocenyma kalhotkama, spocena jsem i mezi stehnama a pod/mezi prsy. Spim uz v podstate jen na levym boku. Kalhotky jsou zpoceny v trislech, nekdy mezi pulkami, intimka nejak extra propocena neni. Postel je sucha, kdyz jdu na wc tak nic ze me netece nebo tak.
Mam se bat o unik plodovky? Takhle zpocena byvam tak 1× za tyden nebo dva a je to uz po nekolikaty. vsimla jsem si, ze to byva castejsi kdyz mam kalhotky co nejsou uplne bavlneny.
Děkuji

Tak a zde máš příčinu. Bavlna je bavlna. Únik plodovky to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12673
12.10.20 09:47

Mno, nespala bych v umelych kalhotkach a jeste s intimkou, ja od prvniho tehu nesnesu nic umeleho, hrozne se potim. Unik plodovky bys mela jako kdyz se pocuras, ne v trislech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14428
12.10.20 11:28

Začni spát naostro v noční košili, budeš se méně potit a mikrolima tvé pochvy bude mnohem spokojenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama