Počet jídel u miminka

Anonymní
24.10.19 16:59

Počet jídel u miminka

Ahoj holky, mam doma skoro 5ti mesicni dceru, je na UM a vcetne prikrmu ma 4-5 jidel denne (vetsinou5), zda se mi to hodne malo. Ale mala roste, prospiva, v noci spi celou noc. Kdyz se snazim zkratit interval mezi jidly tak UM odmita. Navic toho vypije na jednu davku hodne, asi 220 ml.. s prikrmem jsme zacali nedavno takze ho moc nesni. Co myslite, neni to pro ni nejak nezdrave?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
24.10.19 17:03

Myslím že v pohodě. Já mam skoro půl ročního, příkrmy dávám přes měsíc, taky toho nesni zrovna tunu, ale dávám trochu dopol ke svačině, k obědu a večeři. Je teda kojeny, takže netuším kolik toho vypije, ale pije ráno na snídani, pak než jdeme ven, odpoledne mezi jídly a pak na noc na uspani si cucne a během noci občas, když se probudí. Ale tím že je kojený, si určitě nevytahne tolik, když sem dávala z flašky vypil max 120ml a zbytek pak vyhodil ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
24.10.19 17:20

Co bych dala za to kdyby spal celou noc. Taky máme 5 měsíců, přes den nechce noc jíst a dohání to naopak v noci. Příkrmy začínáme pomalu. A hodně svestkujem kvůli kakani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10483
24.10.19 17:32

Mam 3 mesicniho a taky ji 5× denně a celou noc spí, co je na tom divnyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
24.10.19 17:35

Naše skoro čtyřměsíční pije přesně 4× denně 170ml. Víc do ní nedostanu. Podle návodu by měla pít 4-5× denně, ale už 220ml. To bych byla celá poblinkaná. Přibírá, prospívá, neřeším ani já ani doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7853
24.10.19 17:35

Nemůže mít každé dítě tabulkový počet jídel. Není to moc, ale ani to není tak extrémně málo, že bych se tím zabývala, když dítě perfektně prospívá a ještě tak, že se rodič i vyspí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
24.10.19 18:04

To staci.. kdyby melo dite hlad, bude brecet hlady… taky mam 7mesicniho a ma 5 jidel denne, z toho jsou 3 prikrmy.. a v noci se budi na mliko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 21:20

@debra.morgan no pokud máš dítě já UM tak to zase tak divný neni…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama