Kendamil pro novorozence

35
22.10.19 17:57

kendamil pro novorozence

Ahoj holky, chci se poradit. Mám doma měsíční holčičku, která je od narození na UM.
Nemohu kojit ze zdravotních důvodů, těžce jsem to nesla a věnovala hodně času hledání vhodné alternativy UM. Rozhodla jsem se pro Kendamil. Dcerce moc chutná, krásně přibírá. Jenže krátce po každém jídle následuje kroucení, pláč, tlačení… někdy se podaří, že to přejde po čtvrt hodince, někdy trpí celé tři hodinky do dalšího krmení. Od včerejška kapu probiotika Biogaiu, a do každého mlíčka přidávám espumisan. Prdí dost, ale občas se u toho fakt nadře.
Máte někdo s mlíčkem podobnou zkušenost, mám vydržet nebo zkusit jiné mléko (asi bych zkusilo babybio - je bez palmového oleje a má ve složení odstředěné mléko, v Kendamilu je mléko plnotučné, považovala jsem to za výhodu, ale teď si nejsem jistá, zda není její zažívání ještě příliš nedovyvinuté ke zpracování plnotučného mléka.
Opravdu trpí a mě asi chybí nějaký nadhled… zkouším pátý přes devátý a spíš se to horší.
Moc díky, Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1029
22.10.19 18:02

U nas bylo spatne. A to jsem tehce nesla ja. Povazuju kendamil za nejvic top mleko a dcerce nesedi. Ma po nem zelenou vodovou stolici, krouceni a rev, bolabol. Dcerce teda nesedi diky plnotucnemu mleku, ani kojeni nesnesla-zda se byt intolerantni na bilkovinu. Je ji 6 nedel. Ted dostava hipp. Stolice ukazkova, boleni tener zadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
22.10.19 18:07

Zřejmě jí nesedí to plnotučné mléko. Zkusila bych jiné mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
22.10.19 18:14

@pun. Marti,Kendamil je dobré mlicko, plnotucne to máš pravdu, jenže hodně pěni a to může také přispívat k bolení bříška. Četla jsem i dobré recenze na kozí mléko, myslím že se to jmenuje Naše mléko ale zkušenost nemám. Dávala jsem také Kendamil ale až od 4 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7255
22.10.19 18:22
@kavenka píše:
Zřejmě jí nesedí to plnotučné mléko. Zkusila bych jiné mléko.

Souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
22.10.19 18:23

U nás tohle bylo po Hippu, takže je to fakt individuální. Já jsem pak koupila mléko přímo na potlačení a léčbu zažívacích problémů a tříměsíčních kolik a to je super. Je tam extra naštěpená bílkovina, je stravitelnější. Ale tahle značka je k sehnání jen v Německu. Určitě ale je něco obdobného i v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
22.10.19 18:25
@Khalesi píše:
U nas bylo spatne. A to jsem tehce nesla ja. Povazuju kendamil za nejvic top mleko a dcerce nesedi. Ma po nem zelenou vodovou stolici, krouceni a rev, bolabol. Dcerce teda nesedi diky plnotucnemu mleku, ani kojeni nesnesla-zda se byt intolerantni na bilkovinu. Je ji 6 nedel. Ted dostava hipp. Stolice ukazkova, boleni tener zadne.

Ahoj, moc děkuji za reakci, tvoje dcerka měla bolení také hned po jídle? Nemám s čím porovnávat, ale myslím si, že se nejedná o klasický problém s prdíky, že má spíš opravdu bolení v bříšku. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
22.10.19 18:27
@35ja píše:
@pun. Marti,Kendamil je dobré mlicko, plnotucne to máš pravdu, jenže hodně pěni a to může také přispívat k bolení bříška. Četla jsem i dobré recenze na kozí mléko, myslím že se to jmenuje Naše mléko ale zkušenost nemám. Dávala jsem také Kendamil ale až od 4 měsíců

Ahoj, já právě mlíčko míchám lžičkou, abych eliminovala pěnění a ještě přidávám ten espumisan, který bubliny ničí. No každopádně asi zkusím jiné mléko a uvidím. Ke Kendamilu se můžu vrátit vždycky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
22.10.19 20:24

@pun. Jj po jidle, evidentne ji chutnalo ale pak bylo slyset jak ji zacalo bublat bricho a rev. Dr teda je presvedcena ze je alergicka na bilk s budu objednavat to extra stepene z nemecka.
Nekdo psal ze i tu neco bude sle pry ne. Tohle extra stepene je jen na dovoz a recept.
Zkus jine mlucko, poradne pohledat co by vyhovovalo. A nezapomen ze um se musi zkouset min tyden sbys poznsla jedtli pomaha nebo ne. Preju jako sobe pevne nervy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 11:11

Naše mléko - kozí um

Syn a tímhle také bojoval. Sedlo mu až um Naše mléko. Je to um u kozího mléka, je lehce stravitelné a ne nadarmo se říká, že je kozí mléko nejvíce podobné tomu mateřskému :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama