Reklama

Pochva po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pumprlik1
Nováček 1 příspěvek 11.10.18 00:32
Pochva po porodu

Zdravím všechny, které mají problém po porodu s poševní stěnou. Mám dotaz, narazila jsem na tento produkt a nevím co si mám o tom myslet. Vyzkoušela ho některá z vás? Prosím pište jen ty, které s produktem mají nějaké zkušenosti. Děkuji
Lovely Lovers TightUP Spray na zúžení vagíny INNOVATIVE FORMULA 50ml

Reklama

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 148 příspěvků 11.10.18 01:31

mne to tedy vubec nepomohlo. Na chvilku mi ji to tak trosku stahlo, ale pak se zas roztahla.

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 11.10.18 07:27

chjo, čemu všemu se dá věřit… :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 13:56
@pannda píše:
chjo, čemu všemu se dá věřit… :roll:

Předpokládám, že vyhlazující krémy a proti vráskám u vás doma nejsou…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >