Reklama

Bříško po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anita000
Nováček 10 příspěvků 04.10.18 20:50
Bříško po porodu

Ahojky, mám menší dotaz ohledně bříška. Jak se Vám po porodu hojí? Cvičíte některá?
Mě splasklo docela rychle asi po 2-3dnech doma…zhubla jsem 11 kilo, vlastně na svoji původní váhu…hlavně tím jak jsem moc nespala. :palec: a teďka posledni 2 dny mi přijde jakoby mi znovu rostlo :D nafoukle si nepřipadám…máte některá zkušenosti? :think:

Reklama

Reakce:

Capretta
Kecalka 383 příspěvků 04.10.18 21:10

Mela jsem to podobny, pribrala jsem teda min, jeste v porodnici uplne plochy bricho. Pak kolem tretiho mesice jsem zacla z niceho nic pribirat - pripisuju to hormonalnim zmenam behem kojeni - celkem cca 5kg - a asi od osmeho mesice to zaclo samo dolu.

Ted - 13m, mam bricho jako pred tehotenstvim, stejne vykrojeny pas, zadny speky a celou dobu tech zmen zadna zvlastni fyzicka aktivita nebo zmeny jidelnicku.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 04.10.18 21:12

Necvičila jsem, břicho jsem měla dobré hned, jak byly děti venku. Měla jsem štěstí.

Uživatel je onlinePM94
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 04.10.18 21:23

Spasklo asi 2-3 den po porodu, odcházela jsem s porodnice o kousek lehčí než před těhotenstvím. V těhotenství +5kg a z porodnice - 12kg. Teď mám pocit, že ae bříško zase zvětšilo či nafouklo, mám pocit že přibiram i ze vzduchu :lol: A to každej tvrdí, že kojením hubne, a to jim zdravě, hodně zeleniny, nejím pečivo a sladké

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 05.10.18 08:31

Splasklo hned po porodu, ale bylo jak vodní balónek, takový měkký :mrgreen: sportovat jsem začala po šestinedělí, to už jsem byla na své váze… Za chvíli bylo břicho jako před porodem. Asi je to o štěstí, švagrová ještě tři měsíce po porodu měla vystouplé bříško a to je hodně štíhlá, mizelo jí to prostě déle :nevim: dej tomu čas.

Rozarka18
Nováček 7 příspěvků 05.10.18 08:42

V těhotenství jsem přibrala 6kg,z nemocnice jsem odcházela po 5 dnech a vůbec by nikdo nehádal že jsem právě porodila. Během dalších tří týdnů jsem shodila dalších 6kg ale v poslední době (jsem skoro 3 měsíce od porodu) pomaličku přibíram a bříško mám trošku vystouplé,přitom nejím skoro nic,maličká trpí na koliku tak se přísně v jídle hlídám. Uvidíme jak to půjde dál,snad se mi váha zase srovná :zed:

Anita000
Nováček 10 příspěvků 07.10.18 04:05

@Rozarka18 jojo mame stejny problem..mam pocit neustálého hladu ale skoro nic nemůžu.pripadam si jako bych mela tak 5 jidel ktery ruzne menim. :think:

Zvědavost
Stálice 76 příspěvků 11.10.18 16:03

Po všech třech porodech jsem měla hned ploché bříško. Když jsem pak víc jedla, tak se mi nafouklo, ale nic hrozného a zase splasklo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >