Bříško po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 20 příspěvků 04.10.18 20:50
Bříško po porodu

Ahojky, mám menší dotaz ohledně bříška. Jak se Vám po porodu hojí? Cvičíte některá?
Mě splasklo docela rychle asi po 2-3dnech doma…zhubla jsem 11 kilo, vlastně na svoji původní váhu…hlavně tím jak jsem moc nespala. :palec: a teďka posledni 2 dny mi přijde jakoby mi znovu rostlo :D nafoukle si nepřipadám…máte některá zkušenosti? :think:

Reakce:
Capretta
Kecalka 418 příspěvků 04.10.18 21:10

Mela jsem to podobny, pribrala jsem teda min, jeste v porodnici uplne plochy bricho. Pak kolem tretiho mesice jsem zacla z niceho nic pribirat - pripisuju to hormonalnim zmenam behem kojeni - celkem cca 5kg - a asi od osmeho mesice to zaclo samo dolu.

Ted - 13m, mam bricho jako pred tehotenstvim, stejne vykrojeny pas, zadny speky a celou dobu tech zmen zadna zvlastni fyzicka aktivita nebo zmeny jidelnicku.

Hadumi
Extra třída :D 13576 příspěvků 04.10.18 21:12

Necvičila jsem, břicho jsem měla dobré hned, jak byly děti venku. Měla jsem štěstí.

PM94
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 04.10.18 21:23

Spasklo asi 2-3 den po porodu, odcházela jsem s porodnice o kousek lehčí než před těhotenstvím. V těhotenství +5kg a z porodnice - 12kg. Teď mám pocit, že ae bříško zase zvětšilo či nafouklo, mám pocit že přibiram i ze vzduchu :lol: A to každej tvrdí, že kojením hubne, a to jim zdravě, hodně zeleniny, nejím pečivo a sladké

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 05.10.18 08:31

Splasklo hned po porodu, ale bylo jak vodní balónek, takový měkký :mrgreen: sportovat jsem začala po šestinedělí, to už jsem byla na své váze… Za chvíli bylo břicho jako před porodem. Asi je to o štěstí, švagrová ještě tři měsíce po porodu měla vystouplé bříško a to je hodně štíhlá, mizelo jí to prostě déle :nevim: dej tomu čas.

Rozarka18
Nováček 7 příspěvků 05.10.18 08:42

V těhotenství jsem přibrala 6kg,z nemocnice jsem odcházela po 5 dnech a vůbec by nikdo nehádal že jsem právě porodila. Během dalších tří týdnů jsem shodila dalších 6kg ale v poslední době (jsem skoro 3 měsíce od porodu) pomaličku přibíram a bříško mám trošku vystouplé,přitom nejím skoro nic,maličká trpí na koliku tak se přísně v jídle hlídám. Uvidíme jak to půjde dál,snad se mi váha zase srovná :zed:

Anita000
Povídálka 20 příspěvků 07.10.18 04:05

@Rozarka18 jojo mame stejny problem..mam pocit neustálého hladu ale skoro nic nemůžu.pripadam si jako bych mela tak 5 jidel ktery ruzne menim. :think:

Zvědavost
Stálice 86 příspěvků 11.10.18 16:03

Po všech třech porodech jsem měla hned ploché bříško. Když jsem pak víc jedla, tak se mi nafouklo, ale nic hrozného a zase splasklo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >