Císařský řez Příbram, co mně čeká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 05.10.18 07:42
Cisarsky rez Pribram, co me ceka?

Ahoj, pristi patek mam naplanovaneho cisare, chci se zeptat, co to vsechno obnasi, co budou delat pred, jak moc to boli po, co laktace, jestli spinalku nebo plnou anestezii atd. Proste Vase zkusenosti. Pred 8 mi lety prirozeny porod. Cisar proto, ze mala se neustale toci v brisku, nechci ani porod KP ani pretaceni. Dekuji L.

Reakce:
Anajka82
Povídálka 35 příspěvků 24.10.18 20:02

@Luucanam123 ahoj,tak jak to dopadlo?Doufam,ze vsechno v poradku a uz si uzivas miminka doma.Mrzi me,ze ti nikdo neodpovedel,pla­novany cisar me v Pribrami sice ceka az na jare,ale uz se snazim sehnat nejake informace.Tak kdybys nasla nekdy chvilku a popsala mi to..Dekuju a at jste hlavne oba/obe zdravi!

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 24.10.18 20:16

Ahoj, no mala si to nakonec rozmyslela a misto toho mi zacali vyvolavat. Takze ti o tom bohuzel nemuzu nic rict. A ano, uz si malou uzivame doma. At ti to dobre dopadne.

Eliska2018
Nováček 2 příspěvky 30.10.18 20:02

@Anajka82 Ahoj co by te zajímalo ohledně sisarskeho rezu?Absolvovala sem ho asi před necelými třemi měsíci.

Anajka82
Povídálka 35 příspěvků 31.10.18 08:20

@Eliska2018 Ahoj, zajímalo by mě, jak to v Příbrami probíhalo, co je nutné vzít si s sebou, jestli přikládají miminko těsně po porodu a na jakou dobu, jestli jsi se rozkojila a personál je kojení nakloněný a nepřikrmuje..a tak :-) Kdyby se ti chtělo to popsat, bylo by to moc fajn, díky!

Eliska2018
Nováček 2 příspěvky 31.10.18 10:23

@Anajka82 Ahoj primo v Příbrami sem nebyla převážely me do prahy..rodila sem ve 35+1.Potřebujes normálně věci jako do porodnice..nevím jak to mas naplánovány jestli v celkový narkoze nebo jen tu do páteře.. Já sem byla při vědomí a malou mi ukázaly a pak ji odnesly do inkubatoru.Chodila sem na odsavacku na nastartování laktace a rozkojila se asi po čtyřech dnech, takže se tomu umělými asi nevyhnes,ale každá ženská to ma jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >