Pocit dřívějšího porodu

185
5.7.15 14:09

Pocit dřívějšího porodu

Ahojky maminky, mela bych takovy dotaz. Kdyz jsem byla u dr. na potvrzeni tehotenstvi, tak podle mesicku se ji zdalo miminko male a rovnou mi soupla termin skoro o dva tydny, ze proste byla ovulace jindy. Ale ja se porad nemuzu zbavit pocitu, ze budu rodit driv nez podle TP. Tak by me zajimalo, kdo ten pocit taky mel a jak rodil. Jestli drive nebo v terminu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
5.7.15 14:16

Tak termin se pocita podle MS a pak pripadne upravuje podle velkeho UTZ v 11.-13tt. V jakem tydnu ti ten termin „stanovila“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
5.7.15 14:26

Pocity jsou pocity. Nehledě na určení nějakého „termínu“ porodu plod půjde ven, když on uzná za vhodné. Nezávisle na údaji psaném v knížce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
5.7.15 14:42

Ale me ani nejde tak o to stari jako o to jestli se to nekomu stalo. Proste jestli citil, ze pujde miminko ven a ono opravdu slo nebo ne. Neberte to nejak vazne. To je podobna otazka ze cítila ze se narodi kluk a nekomu se to vyplnilo a nekomu ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
5.7.15 15:13

Já měla první těhotenství dle MS termín 12.6., dle UZ 28.6. - rodila jsem 29.6., nyní mi termín stále sedí s MS, což se mi moc nezdá, ale neřeším to. Beru to taky tak, že se to narodí, až se tomu prostě bude chtít - což stejně budu brát jakoby od 38. do 42.tt, protože se mi to nezdá, aby to sedělo dle MS :) Ale pocit vyloženě teda žádný nemám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
5.7.15 15:16

Tak třeba nám dr řekl, že termín budeme mít 16. září, tvrdil nám, že jsme počali někdy v půlce prosince a dost se divil, že my víme, kdy jsme počali, jestli si to jako píšeme (ano píšeme a bylo to na konci prosince). Opravdu jsem si byla jistá, že malá se narodí až na konci září. Ještě týden po tomto termínu jsem šla normálně k dr na monitor a už sestřička se velice divila, že co tam jako ještě dělám, že jsem měla přece už dávno porodit. Malá se nakonec narodila 3 dny poté. Věřím své intuici. Teď čekáme pravděpodobně druhý, k dr jdu ve čtvrtek. Bohužel tentokrát to asi nevyjde, jak bych si přála, vypadá to na začátek března, brala bych až po začátku jara. Ale to je jedno, hlavně aby bylo vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
5.7.15 15:37

Já cítím, že půjde o týden později a zatím nerodím, takže je ještě šance :mrgreen: Ale přijde mi, že tohle tušení, že to bude dřív (měla jsem s první, nakonec šla po termínu), je vždycky spíš přání :think:

• Citovat
  • Upravit
5.7.15 19:41

Já jsem ten pocit měla a bohužel se mi to vyplnilo, rodila jsem ve 33tt. I když prý se říká, že si to myslí hodně těhotných, že bude rodit dřív, tak nevim :think: Je to spíš náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.7.15 19:47

Mám to naopak, dle utz má být miminko minimálně o týden starší. Vůbec to neřeším, počítám s termínem podle ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
5.7.15 20:13
@fenny píše:
Mám to naopak, dle utz má být miminko minimálně o týden starší. Vůbec to neřeším, počítám s termínem podle ms.

Já hlavně doufám, že tyhle vedra přežiju ještě vcelku, takže vydržet aspoň do středy. Pak by mohly zapůsobit ty bouřky :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
5283
5.7.15 20:20

@kerrankin Já nedoufám, já jsem dr. na minulé kontrole rovnou hlásila, že rodit budu až ta vedra opadnou :mrgreen: Tak na mě kouknul a říkal, že ale v úterý už mám termín podle utz… tak jsem ho ujistila, že to je jejich termín, co si vymysleli, a já na něj nehraju :D Jinak bouřky na mě v minulém těhotenství taky nějak nezabíraly, rodila jsem v srpnu a do té doby těch bouřek bylo požehnaně a ani ťuk :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
5.7.15 20:37

Tak já podle MS měla mít termín asi 3.7. doktorka trvala dle UZ na termínu 16.6. a malý se narodil 2.7.Taky jsem věděla, kdy jsem otěhotněla, ale doktorka si nedala říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama