Pocit mrazení

Anonymní
6.6.21 22:06

Pocit mrazení

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli nemáte, nebo jste nezažila některá podobný zvláštní příznaky. Mam 7 týdnu po porodu, nekojim, právě mi probíhá MS.Po porodu se mi objevilo to, že každý večer mě začala být na různých místech těla zima, spíš mrazení, na noze, zadku, ruce a tak různě to skáče…v noci se na krmení malýho budím někdy úplně propocena. Nektery večery to mám míň někdy víc, teplota je 35.9…vždy s kombinací toho mrazení večer před spaním… štítná žláza je v pořádku, před týdnem mě brali na ni krev na endokrinologii, neboť se s ní léčím, ale ne na její funkci, ale na strumu… začínám mít nervy co to může být, myslela jsem hormony ale šestinedělí už skončilo, tak sem myslela že už to poleví. To mrazení se objeví například na noze na pár vteřin a zmizí…dva tydny
zpět jsem pro změnu měla stěhovavé bolesti různě po těle… totéž, bolest se objevila a zmizela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3830
6.6.21 22:19

Taky jsem měla noční pocení a pak me tak divné svedili části tela, doktoři se k tomu moc nevyjádřili, jen praktik mi doporučil hořčík, časem to zmizelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.6.21 22:50
@Elishka1 píše:
Taky jsem měla noční pocení a pak me tak divné svedili části tela, doktoři se k tomu moc nevyjádřili, jen praktik mi doporučil hořčík, časem to zmizelo

Díky, no taky mám pocit že po hořčíku je to lepší vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2180
6.6.21 23:41

Mela jsem to po obou porodech, preslo to samo, kdyz jsem prestala tolik skakat kolem mimina a nebyla tak vycerpana, nejcasteji zo bylo pred usnutim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat