Pocit osamění

Anonymní
16.1.20 08:26

Pocit osamění

Dobrý den, mám takový problém. Předem říkám, že mi to je nepříjemné, takže to budu psát pod anonymem. Před rokem jsem se pohádala s kamarádkou. Teď se bavíme, ale poslední dobou mám pocit, že se něco mezi náma změnilo. Chová se ke mně stále dobře, a možná si to jenom nalhávám, ale zkrátka mi to není příjemné. Je to člověk, kterého opravdu nechci ztratit, ale bojím se, že se to stejnak stane. Možná mi je i líto, že už nejsme nejlepší kamarádky, nebo že jde k ostatním a jen tak je oběžné a mě ne. Proto prosím o radu. Mám se ji na to nějak zeptat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.1.20 08:51

Gabko? Lucko? :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
24082
16.1.20 09:38

Jestli jste tak dobré kamarádky, tak bych se zeptala.
Třeba ti odpoví a budeš hned vědět. Může řešit něco jiného, možná ještě nezkousla to, proč ste se pohádaly (bylo to něco stěžejního co se nedá vyřešit).
Na druhou stranu, ona není tvé vlastnictví, jestli mě chápeš, pokud se chce věnovat i ostatním, tak je to její rozhodnutí. Bohužel, i to se stává…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 17:29

@Mar__tanka1983 je mi to jasné. Její ségra je nemocná a chápu, že nemá čas prostě na to řešit i moje problémy. Ale když brečí a objímám ji ještě se 2 kamarádkama. Tak řekne, že když ony brečí, tak ona taky a na mě úplně zapomene. A mě to hrozně mrzí. A i se jí bojím zeptat. Je pravda, že já brečí opravdu často, protože jsem nemocná

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat