Bolesti v zádech v těhotenství

Anonymní
16.7.19 18:37

Počkat a nebo jet ?

Dobrý večer, jsem 34+1 tt… od dnešního rána trpím mírnými bolestmi dole v zádech. Bez bolesti a tvrdnutí břicha. Přes noc jsem měla otevřené okno, mohlo by to byt tím? Jinak v pondělí jsem byla na kontrole a vše v pořádku, jsem uzavřená a čípek ok. Muže se jednat o porod nebo spíše prochladnutí, když mě krom zad nic nebolí? Děkuji za odpovědi predem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4412
16.7.19 18:44

To ti asi nikdo nepoví, ale pokud bylo v pondělí vše ok, tak v úterý taková změna asi sotva nastane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.19 18:47

Já vím, že mi to tady nikdo neřekne na 100%, jedině doktor..ale nechci moc plašit. Asi to bude z toho větrání :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
M-A
677
16.7.19 18:50

Me zada bolely silene prave v tehle dobe, jednu noc jsem ani nemohla spat, cely bok bolel ukrutne, nic z toho nebylo, ale taky jsem si rikala ze snad uz musim jet, bylo to hrozny protoze sem nevedela co delat no, me i tvrdlo bricho pri tom… ted jsem 39 tt a zada uz neboli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.19 18:56

@M-A
Mě to tedy více bolí na levé straně, jinak bolest není strašná..že bych ji musela nějak “prodýchat”. Minule jsem byla kvůli tomu hospitalizovaná, ale to jsem měla bolesti a i tvrdnutí břicha. A po brání magnesia mi tvrdne břicho maximálně 2-3× denně, někdy ani to ne. Kontrolu mám 22ho, příští pondělí. Zkusím vydržet, možná to přejde. Jinak dekuju moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama