Počůrávání

2529
21.5.08 22:39

počůrávání

Ahoj mám problém s naší Valinkou je jí ted 3a půl roku a každý den se několikrát počůrá není to ůplně jen se přičůrne pak si to uvědomí a jde se vyčůrat ale vždy se pak musí převlíct.Ona se vlastně uplně nikdy nenaučila bez takovýhle drobných nehod .Zatím jsem to nechávala být že je ještě malá ale už se mi to zdá zvláštní stává se to několikrát denně .Řešili by jste to nebo by jste ještě čekali až bude větší dík za rady ZUZAN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
21.5.08 23:11

AHoj, mam stejne starou holcicku. Sice nema stejny problem, ale zrovna dnes se mi doslova 2krat behem dne pocurala (jednou doma, jednou ve skolce). Myslim,ze je nejaka pristydla… teda doufam, ze to zas prejde.
K tve holcicce - ja bych to jeste nechala byt, dulezite je, ze si to uvedomi a umi to zastavit! Nestresovala bych ji ani nejakym vycitanim…

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
22.5.08 13:21

Ahoj my máme stejný problém. Markétce je 27 měsíců - od 20 měsíce je přes den bez plínky od dvou let i na ven a teď poslední dobou si doma vždycky učůrne a až pak teprve běží na nočník/záchod. Ale dělá to jen doma! Venku se jí to nikdy nestane, tam je suchá - asi se bojí ,že by jí to studilo. Zatím neřeším, ale zase je nám o rok míň než vám. No nechala bych tomu ještě nějaký čas volný průběh.
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.16 13:37

Ahoj maminky jsem už zoufalá a zajímal by mne váš názor. Máme doma skoro tříletého syna a máme neustále problém s učůráváním. V záři jde do školky, tak už mám docela nervy jestli si do té doby uvědomí, že se to prostě nesmí. Máme takové období tři dny si pěkně volá vše je bez problému a po třech dnech začne zase učůrávat. Prostě si učůrne a pak mi teprve oznámí, že chce čůrat. Zkoušela jsem všechno odměny, dostal na zadek, strašili jsme ho že pokud se bude počůrávat, tak se mu děti ve školce budou smát a nebudou ho tam chtít. Prostě nic nezabírá. Dokonce jsme byli i u dr. s močí vše je v pořádku a dr. nám řekla jen že je to normální a že někteří kluci do 4 let prostě učůrávají. Jsem docela ve stresu všechny děti od známých byli kolem roku a půl bez plen. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4197
3.5.16 13:46

Nesrovnavat, netrestat, neodmenovat. Vsechno tohle ho muze stresovat a budete v zacarovanem kruhu. Nechte ho zit, vsak si na to prijde, respektive dozraje. Nektere veci se uspisit nedaji a navic mate jeste 4 mesice, nez pujde do skolky a deti jsou schopne velkych pokroku za mnohem kratsi dobu.
Takze klidek a pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29428
3.5.16 13:57

Anonymní, hlavně mu nevyhrožujte a nedávejte na zadek. :roll: Takhle si akorát můžeš zadělat na mnohem větší problémy. Jak je už psáno výše, jsou věci, které se uspíšit nedají a souvisí s celkovým vyzráváním dítěte. A čůrání je jedna z nich. Na učůrávání má v tomto věku ještě nárok. Navíc do školky jdete v září, do té doby bude spousta věcí jinak. U malých dětí hraje každý měsíc velkou roli. Hlavně v klidu, nechejte to být, ono se to vyvrbí správným směrem samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
3.5.16 14:49

Tak tento problém neznám dcerka má 2,5 roku a je už rok celodenne bez plen, alr každé dítě je jiné dej mu čas, nám hrozně pomohlo loňské léto tak vam pomůže třeba to letošní, hlavně se nestresuj jinak to ten malý z tebe vyciti a bude učuravat z toho…

• Citovat
  • Upravit
896
3.5.16 14:58

Nechala bych to uplně být a dělala že jeho čůrání není moje starost.. do září je skoro půl roku, to je pro tříleté dítě obrovskej skok ve vývoji.
@Annapavelkovaml no jo, to jsou holky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
3.5.16 15:14

@ntkv no já si to za chvilku asi taky užiju, teď čekáme chlapečka :Da nevěřím že bude jak dcerka ta je narozena 35 tt ale vyvojem je spíš dopředu než pozadu…a to nemyslím jen to čůrání…ale ono je známo že ti chlapečci jsou línější :P není to jen dedukce máme v rodině jen chlapečky jsme jediní co mají holčičku (to jen pro uppřesnění ať mě to někdo nekousne :D )

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.12.16 07:45

Ja se taky pocuravam a pokakavam a co nenadelam stim nic jsem mimino :mavam: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1735
12.12.16 10:09

Prosim taky bych potrebovala poradit. Dcera je od roku a pul bez plen. Obcas byla s nehodou, ale docela to slo. Jenze ted prislo obdobi, kdy se pocurava a ted uz i dva dny se mi pokadila. Nic se u nas nezmenilo, vse pri starem. nevim co s ni. od ledna ma jit do skolky a ja jsem z toho dost vyrizena… uz nevim co s ni mam delat. ma 25m. prosim co sni? Moc dobre vi, ze se cura a kaka na zachod (nocnik), nevim zda ma nejake obdobi.. ach jo, jsem na pokraji sil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1889
28.12.16 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj maminky jsem už zoufalá a zajímal by mne váš názor. Máme doma skoro tříletého syna a máme neustále problém s učůráváním. V záři jde do školky, tak už mám docela nervy jestli si do té doby uvědomí, že se to prostě nesmí. Máme takové období tři dny si pěkně volá vše je bez problému a po třech dnech začne zase učůrávat. Prostě si učůrne a pak mi teprve oznámí, že chce čůrat. Zkoušela jsem všechno odměny, dostal na zadek, strašili jsme ho že pokud se bude počůrávat, tak se mu děti ve školce budou smát a nebudou ho tam chtít. Prostě nic nezabírá. Dokonce jsme byli i u dr. s močí vše je v pořádku a dr. nám řekla jen že je to normální a že někteří kluci do 4 let prostě učůrávají. Jsem docela ve stresu všechny děti od známých byli kolem roku a půl bez plen. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za reakce :kytka:

ahoj máme synka 3,5roku a sem tam se mu to taky stane. Dnes se mi třeba kompletně pocural. Jindy ma týden bez nehody a pak zase týden ze mi ucurava. Dr. Jsem to říkala a ta mi odpověděla te je to u kluků do čtyř let běžné. Takže zatím čekám a vysvětluju. Nic jiného s tím asi nejde dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama