Podávání čaje z lahvičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 22.12.03 09:56
Podávání čaje z lahvičky

Ahoj maminy,

mám 10 měsíční holčičku se sklony k alergijím a tomu přizpůsobujeme i stravu. Protože stále kojím, téměř jsem nedávala čajík. Teď to začíná být nutnost. Máme hrníček od Nuku, který je upraven proti samovolnému vytékání. Přemýšlím o lahvičce. Zároveň mám strach, aby se malá neodstavila, protože chci kojit dál. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu mít radost z jakékoliv rady.

Přeji všem krásné Vánoce a hlavně těm nejmenším

Jana a Karolínka (10 m)

Reklama

Reklama

Reakce:

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 22.12.03 11:36
Podávání čaje z lahvičky

Ahoj Jano,

bydlim ve Francii a tady se detem caje temer vubec nedavaji. Muj manzel (pediatr) vsem maminkam doporucuje, aby na piti davaly jednoduse vodu pro kojence. Zadne dzusy ci sladke napoje, proste a jednoduse vodu, kterou dite potrebuje nejvice. Kdyz jednou zacnes davat misto vody dzus, dite uz nebude chtit pit vodu… Ma holcicka (33m) pije do dneska vodu a jen napr. rano dostane dzus smichany s vodou (50 na 50). Take stale radeji pije z lahve, ackoliv jsem ji koupila ten hrnicek take. Voda stejne nic neuspini, takze to neni problem, tak ji nechavam.

Andrea

emcaca
Povídálka 43 příspěvků 22.12.03 18:32
Podávání čaje z lahvičky

Ahoj Jani, já zatím nemám takový zkušenosti, ale pokud jsi vydržela kojit tak dlouho, neměla by lahvička představovat žádné riziko odstavení. Já mám tříměsíční holčičku a protože měla průjem, dostávala v lahvičce odstříkaný mlíko smíchaný s rýžovým odvarem. Taky jsem měla strach, ale nemělo to vliv ani na techniku kojení, ani na chuť malé pít z prsa. Navíc budeš flaštičku používat na něco jinýho než mlíko, takže bych se opravdu nebála, i když ve všech materiálech o kojení je flaška nebo dudlík strašákem… Prso je prostě prso a ti malí lumpíci to podle mě moc dobře vědí ;-). Blanka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama