UTZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.12.03 22:55
UTZ

Ahoj maminky, těhulky, snažilky i všichni ostatní,

chtěla bych se vás zeptat na jednu věc. Dnes jsem byla na vyšetření u nového pana Dr. a on má i vnitřní UTZ. Při vyšetření UTZ mi řekl, že vidí v děloze malou dutinku (kterou jsem viděla i já), která může, ale nemusí znamenat graviditu. MS mám dostat přesně příští týden v úterý. Setkala jste se některá s tím, že by byla nějaká dutinka v děloze i když jste nebyly těhotné?

Díky Radka

Reklama

Reklama

Reakce:

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 08.01.04 19:21
UTZ

Ahoj Radko

nevím teď mám páté těh. a na začátku jsem měla taky vidět jen dutinku. Myslím, že doktor si netroufne říct víc z důvodů, aby ses moc netrápila kdyby to nevyšlo. Je móc velká pravděpodobnost, že počáteční gravidita zanikne. Já jsem teprve teď opravdu těhotná 5měs a že jsme se snažili mockrát nikdy to nedopadlo dobře. Tak se netrap ono to příjde

Lenka 22tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama