Reklama

Podepsali byste revers?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 09:27
Podepsali byste revers?

V nedeli me s dcerou(6) prijali na detske s podezdrenim na zanet ledvin.Ma hotove vsechny testy, moce i krve a nikde se nic neprokazalo. Horecky nema uz od nedele.

podepsali byste revers? kamaradka dela sestru na jinem oddeleni a rika ze zdrzuji protoze ja si tu pobyt hradim

omlouvam se pisu z mobilu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4764 příspěvků 20.12.16 09:33

Ano, sla bych domu. Co tam? Doma aspon budete mit klid na lecbu, zrejme nejaka viroza, ne?

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 20.12.16 09:35

No a řekli vám proč tam tedy jste? Dávají jí nějaké léky? Budou ještě dělat nějaká vyšetření? Z čeho měla horečky? V neděli vás přijali a v neděli přestala mít horečky nebo už jste tam přes týden?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 09:38
@zuza92 píše:
No a řekli vám proč tam tedy jste? Dávají jí nějaké léky? Budou ještě dělat nějaká vyšetření? Z čeho měla horečky? V neděli vás přijali a v neděli přestala mít horečky nebo už jste tam přes týden?

Leky nedavaji vubec zadne, pry jeste zitra chteji moc pod mikroskop.Tuto nedeli 18.12 nam prijali a to uz horecku nemela.Ale bolelo ji bricho proto jsme jeli na pohovost

Půáček
Kecalka 263 příspěvků 20.12.16 09:39

Ano, podepsala bych revers.

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 20.12.16 09:39

Neodeslalo se mi to celý. Jinak pokud vás tam už nic nečeká šla bych domu. Pokud dcerce nic neni. Nás kdyby po týdnu nepustili domu byla jsem taky odhodlána podepsat revers.

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 20.12.16 09:41

Tak to bych šla domu. Moč jim můžeš donést a na výsledky zavolat.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 20.12.16 09:48
@Anonymní píše:
V nedeli me s dcerou(6) prijali na detske s podezdrenim na zanet ledvin.Ma hotove vsechny testy, moce i krve a nikde se nic neprokazalo. Horecky nema uz od nedele.

podepsali byste revers? kamaradka dela sestru na jinem oddeleni a rika ze zdrzuji protoze ja si tu pobyt hradim

omlouvam se pisu z mobilu.

Rozhodně bych nešla na revers, už kvůli dítěti. Naopak bych trvala na nějských vyšetřeních. :nevim:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 20.12.16 09:55

Tak jako pokud jí břicho už nebolí, horečky nemá a v testech nic nevyšlo, žádnou léčbu nedostává, tak bych důrazně trvala na propuštění. Nevidím naprosto žádný důvod k hospitalizaci. Moč odevzdat může a na výsledky si zavolat.

odlaska
Kecalka 286 příspěvků 20.12.16 09:57

S podezřením na zánět ledvin bych si nezahrávala a chtěla mít jistotu, že je podezření mylné. Na reverz bych nešla v žádném případě. Kdyby šlo o mě, tak možná, ale když by šlo o dítě, tak ani omylem.

ivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 20.12.16 09:58

A kvůli čemu dceru vlastně hospitalizovali? Jak dlouho trvaly a jak vysoké byly horečky, co ta bolest břicha?
Pro mě je to málo informací, abych mohla radit podepsat revers. Zase každé dítě, které přijde na pohotovost s horečkou a bolestí břicha hned nehospitalizují.

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 20.12.16 09:58

Měla jsem to takto s dcerou ( tehdy jí bylo 6 let ). Z vyšetření se nic neukázalo, CRP klesalo, tak jsme šly po dohodě domů. Přijali jí 27.12. a domů jsme šly 30.12. Jen ještě 31.12. jsme ráno přišly na odběry krve a s močí.

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 20.12.16 10:00

Tak proč ji nepustí sami? To je mi nějaké divné, do reversu by se mi nechtělo, od toho jsou oni lékaři přeci.

ivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 20.12.16 10:02
@Elishka1 píše:
Tak proč ji nepustí sami? To je mi nějaké divné, do reversu by se mi nechtělo, od toho jsou oni lékaři přeci.

Souhlasím, na nějaké kategorické rady mi to přijde málo informací. A že někoho drží v nemocnici jen kvůli úhradě za nadstandard taky moc nevěřím. Doktor z té úhrady stejně nic nemá a má jen víc práce.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 20.12.16 10:13

Raději bych počkala, až to posoudí lékaři a propustí vás. Přece vás tam nebudou držet zbytečně. Lépe vydržet pár dnů, než během svátků řešit nějaké zdravotní komplikace. Já mám teď taky dcerku v nemocnici s laryngitidou. Poté, co se nám doma dusil syn, už si to vůbec netroufnu podceňovat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama