Podivné štípnutí komárem

Anonymní
14.9.18 08:55

Podivné štípnutí komárem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to je za štípnutí, když jsem v pokoji měla lomára a probudila ksem se se štípanci o malé velikosti, ale potom se na tom udelalo neco jako puchyr :nevim: jakokdyby v tom bych hniz

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
784
14.9.18 09:00

sestra skončila se štípancem na antibiotiky -dostala se jí do toho infekce a nateklo to..a máš to fakt štípanec? puchýřky jsou u neštovic, oparů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10092
14.9.18 09:01

Jsi si jistá,že to byl komár? Takovéhle Štípance dělají muchničky,vypadají jako mouchy,jsou jen o malinko menší. Většinou hodně natékání a svěží až bolí. Hlavně na to nedávat ocet,reaguje s tím jejich jedem a ještě to zhoršuje. Ale i od komára se může štípanec zanítit, desinfikuj a neškrábej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
14.9.18 09:11

Ahojky můj taťka měl od mušky boreliózu a já taky takže na to bacha.. táta seděl priletela muška a měl tam kolo a takový puchýřek no a já jsem klíště taky neměla a muselo mě nekde něco píchnout já jsem od komárů a od mušek pořád postupná a já to zjistila tak, že jsem zkolabovala a nemohla jsem na nohy a boleli mě klouby jsem dělala nádobí a musela jsem si sednout pak bylo lépe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
14.9.18 09:13

Maz si to ibalginem gelem… Pomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.18 09:47

Bzučelo to jako komár :? A kouslo mě to několikrát, ale jsou to opravdu malé kousance. Hodně svědily a zrovna na ruce jsem na tom měla jakýsi puchýřek :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10
15.7.19 14:18

Bodnutí hmyzem

Zkouším oživit diskuzi. Včera odpoledne jsem si všimla zřejmě nějakých štípanců u dcery (3r) má to oteklé, tvrdé, svědí ji to až bolí. Ráno jsem našla stejný na druhé noze a na hraně dlaně. Lépe to bohužel vyfotit nelze. Dávám fenistil, ale zatím se nezdá, že by zabíral. Neporadíte od čeho by to mohlo být a co na to? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15142
15.7.19 14:21

@HanaLuna Asi alergie. Zkuste zajít k pediatrovi anebo na alergologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
15.7.19 14:23

Taky bych řekla alergie, já ji mám na komáry a mám vždycky štípance velké, rudé, bolestivé, někdy se mi z toho udělají úplně takové strupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
15.7.19 14:24

Může to být normální komar, vstřebávají do sebe hnojiva a pesticidy a další fujtajbly, pak jsou na to takové reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15142
15.7.19 14:27

Jo takhle ještě: Záleží na tom, co ji poštípalo. Jestli je to od komárů, tak je to alergická reakce (dcera má taky takovou reakci na komáry). Jestli muchničky, tak bych řekl, že je to skoro normální reakce. Vosy nepředpokládám, to bolí hned, tak by sis toho snad všimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
15.7.19 14:31

@HanaLuna nechci vás děsit, ale tohle. Nebude od komára. Zajděte na kožní. Tohle jsem měla já když jsme bydleli v nájmu a pod námi žili manželé, přesněji prasata a měli zamořený byt štěnicemi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.7.19 14:48

Syn měl něco podobného a byly to muchničky na zahradě, mazali jsme to takovou bílou masti na stipance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
15.7.19 14:50

Syn měl 2× tak velké fleky, je to alergie, zkuste fenistil gel :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.7.19 14:58

Děkuji všem. Také se přikláním, že to bude muchnička nebo něco podobného že zahrady. Zkusím se poptat v lékárně. Fenistil moc nezabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat