Reklama

Podivné štípnutí komárem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:55
Podivné štípnutí komárem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to je za štípnutí, když jsem v pokoji měla lomára a probudila ksem se se štípanci o malé velikosti, ale potom se na tom udelalo neco jako puchyr :nevim: jakokdyby v tom bych hniz

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 242 příspěvků 14.09.18 09:00

sestra skončila se štípancem na antibiotiky -dostala se jí do toho infekce a nateklo to..a máš to fakt štípanec? puchýřky jsou u neštovic, oparů…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 14.09.18 09:01

Jsi si jistá,že to byl komár? Takovéhle Štípance dělají muchničky,vypadají jako mouchy,jsou jen o malinko menší. Většinou hodně natékání a svěží až bolí. Hlavně na to nedávat ocet,reaguje s tím jejich jedem a ještě to zhoršuje. Ale i od komára se může štípanec zanítit, desinfikuj a neškrábej

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 14.09.18 09:11

Ahojky můj taťka měl od mušky boreliózu a já taky takže na to bacha.. táta seděl priletela muška a měl tam kolo a takový puchýřek no a já jsem klíště taky neměla a muselo mě nekde něco píchnout já jsem od komárů a od mušek pořád postupná a já to zjistila tak, že jsem zkolabovala a nemohla jsem na nohy a boleli mě klouby jsem dělala nádobí a musela jsem si sednout pak bylo lépe :-)

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 14.09.18 09:13

Maz si to ibalginem gelem… Pomáhá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 09:47

Bzučelo to jako komár :? A kouslo mě to několikrát, ale jsou to opravdu malé kousance. Hodně svědily a zrovna na ruce jsem na tom měla jakýsi puchýřek :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >