Podivné štípnutí komárem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 08:55
Podivné štípnutí komárem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to je za štípnutí, když jsem v pokoji měla lomára a probudila ksem se se štípanci o malé velikosti, ale potom se na tom udelalo neco jako puchyr :nevim: jakokdyby v tom bych hniz

Reakce:
annasmyc
Kecalka 395 příspěvků 14.09.18 09:00

sestra skončila se štípancem na antibiotiky -dostala se jí do toho infekce a nateklo to..a máš to fakt štípanec? puchýřky jsou u neštovic, oparů…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 14.09.18 09:01

Jsi si jistá,že to byl komár? Takovéhle Štípance dělají muchničky,vypadají jako mouchy,jsou jen o malinko menší. Většinou hodně natékání a svěží až bolí. Hlavně na to nedávat ocet,reaguje s tím jejich jedem a ještě to zhoršuje. Ale i od komára se může štípanec zanítit, desinfikuj a neškrábej

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 14.09.18 09:11

Ahojky můj taťka měl od mušky boreliózu a já taky takže na to bacha.. táta seděl priletela muška a měl tam kolo a takový puchýřek no a já jsem klíště taky neměla a muselo mě nekde něco píchnout já jsem od komárů a od mušek pořád postupná a já to zjistila tak, že jsem zkolabovala a nemohla jsem na nohy a boleli mě klouby jsem dělala nádobí a musela jsem si sednout pak bylo lépe :-)

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 14.09.18 09:13

Maz si to ibalginem gelem… Pomáhá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 09:47

Bzučelo to jako komár :? A kouslo mě to několikrát, ale jsou to opravdu malé kousance. Hodně svědily a zrovna na ruce jsem na tom měla jakýsi puchýřek :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >