Podmínka a alimenty

8.5.17 19:15

Podmínka a alimenty

Maminky, nevíte některá jak to je když má ex podmínku za krádež a neplatí alimenty? Vztahuje se ta podmínka i na výživné? Přemýšlím nad tím už dlouho, v podstatě spáchal trestný čin tím že neplatí, tím pádem porušil tu podmínku a půjde do výkonu trestu, nebo se pletu? Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16424
8.5.17 19:22

A k cemu bude kdyz by sel sedet. Vyleze a uz ani praci nesezene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 19:24
@jahuhudka píše:

Já netvrdím že chci aby šel sedět, jen mě zajímá jak to chodí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
8.5.17 19:30
@jahuhudka píše:
… tak jestli je odsouzený za krádeže, tak je jeho prací asi zlodějina, ne? Tak z toho jí alíky stejně neplatil, neplatí a platit nebude. Tak o co jde? Ať ho klidně napráší a zmetek jde sedět. Je to kriminálník, proč by měl lítat na svobodě a dělat škodu? Naopak, při dnešním nedostatku zaměstnanců firmy nabírají i vězně, takže pokud se milý zlatý bude chtít dostat za brány vězení aspoň do práce, může aspoň částečně platit alimenty.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
8.5.17 19:30

A záznam v rejstříku má tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16424
8.5.17 19:34

@nani77 :mrgreen: Ten zmetek je otec jejiho ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 19:35
@nani77 píše:
A záznam v rejstříku má tak jako tak.
@nani77 píše: … tak jestli je odsouzený za krádeže, tak je jeho prací asi zlodějina, ne? Tak z toho jí alíky stejně neplatil, neplatí a platit nebude. Tak o co jde? Ať ho klidně napráší a zmetek jde sedět. Je to kriminálník, proč by měl lítat na svobodě a dělat škodu? Naopak, při dnešním nedostatku zaměstnanců firmy nabírají i vězně, takže pokud se milý zlatý bude chtít dostat za brány vězení aspoň do práce, může aspoň částečně platit alimenty.

Má normální práci, už průšvihy nedělá. Nechci ho nijak úmyslně dostat do kriminálu, dcerka zaopatřená je takže mi ani alimenty nechybí. V podstatě je mi jedno co s ním bude, jen mi prostě vrtá hlavou jestli může jít sedět, nebo se na to ta podmínka za krádež nevztahuje.. Jde mi z toho hlava kolem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
8.5.17 19:48

Nejsem právník, nevím, jestli se vztahuje nebo ne, ale řekla bych, že ano.
A alimenty jsou příspěvek na dítě, tak pokud ty prachy teď nutně nepotřebuješ, můžeš je prckovi spořit, jednou se můžou hodit - na studium, drahého koníčka, start do života apod. Dítě bych o ně dobrovolně nepřipravila.
Pokud má práci, tak nevím, proč ti nedává alimenty. Protože nechce, že? A ty to chceš tolerovat? Prostě mu pohroz, že ho naprášíš a půjde sedět, když nebude platit. Jednou je otec, tak se musí starat. Tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 19:53
@nani77 píše:
Nejsem právník, nevím, jestli se vztahuje nebo ne, ale řekla bych, že ano.
A alimenty jsou příspěvek na dítě, tak pokud ty prachy teď nutně nepotřebuješ, můžeš je prckovi spořit, jednou se můžou hodit - na studium, drahého koníčka, start do života apod. Dítě bych o ně dobrovolně nepřipravila.
Pokud má práci, tak nevím, proč ti nedává alimenty. Protože nechce, že? A ty to chceš tolerovat? Prostě mu pohroz, že ho naprášíš a půjde sedět, když nebude platit. Jednou je otec, tak se musí starat. Tečka.

Trestní oznámení jsem na něj podala už v březnu, samozřejmě nedovolím aby malou ochuzoval.. On by mi ty alimenty dávat chtěl, jenže holky a alkohol mu to nedovolí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
8.5.17 20:01
@Drambejzka píše:
Trestní oznámení jsem na něj podala už v březnu, samozřejmě nedovolím aby malou ochuzoval.. On by mi ty alimenty dávat chtěl, jenže holky a alkohol mu to nedovolí :D

Tatínek jedna báseň. Kdyby opravdu chtěl, dá ti alíky hned po výplatě. Kašle na své dítě. D..vky a chlast jsou mu přednější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
8.5.17 20:06
@jahuhudka píše:
@nani77 :mrgreen: Ten zmetek je otec jejiho ditete.

Jo, je. A neplatí na nej alimenty, dopouští se trestnyho činu a má za to byt potrestán. To vi kazdej, kor trestanec ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
8.5.17 20:22

@Drambejzka z mé zkušenosti nepůjde hned tak, podávala jsem TO každého půl roku a až cca po 3 letech šel teď do vězení. Jednou jsem se zeptala, jak je možné, že když porušuje podmínku nejde do vězení, tak pán policajt jen pokrčil rameny a že je to nějaká podmínka na podmínce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
8.5.17 20:32
@katrih píše:
@Drambejzka z mé zkušenosti nepůjde hned tak, podávala jsem TO každého půl roku a až cca po 3 letech šel teď do vězení. Jednou jsem se zeptala, jak je možné, že když porušuje podmínku nejde do vězení, tak pán policajt jen pokrčil rameny a že je to nějaká podmínka na podmínce.

A kolik.mu dali, jestli.se.můžu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
8.5.17 20:50

@Moniňoň dostal 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 20:57
@jahuhudka píše:

No mého bývalého to prave motivovalo k tomu, aby platil. Aby nešel sedět. Jak mu skončila podmínka, platit přestal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama