Styk podle sebe

Anonymní
5.5.17 20:17

Vstyk podle sebe

Dobrý večer (chci se jen zeptat) takže prosím žádný kamenování :) je tu nějaká maminka která měla soudně danny vstyk otce s dětmi a nedodržovala to??? Nemyslím to tak že mu děti vůbec nedávala to ne!!! Ale z nějakého důvodu se prostě bála tak mu je ukazovala jen pod svým dohledem a nedávala mu je samotný?! Prosím jen otázka o rejpani nestojím tak kdo nechce nekomentuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23426
5.5.17 20:19

Prosimtě oprav si ten vstyk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70146
5.5.17 20:20

No, upřímně, do diskuze jsem vlezla jen abych zjistila, jak chceš vstávat podle sebe… a jinak by si ona maminka měla uvědomit, že když byl ten dotyčný dost dobrý na to, aby si s ním to dítě udělala a soudu přišel dost normální na to, že mu styk s dětmi neomezil, tak by si neměla hrát na boha který může o všem rozhodovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
5.5.17 20:20

Styk ne vstyk!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
5.5.17 20:23

Já tedy nakoukla, co že je to ten vstyk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
5.5.17 20:23

Jsem přemýšlela, co myslíš slovem vstyk v názvu a pak znova v diskusi 8o jsem si myslela, že jde o zvednutí ze sedu…
Jestli myslíš styk…tak si neumím představit, jak se to chlapovi bude líbit, pokud á povolen styk třeba celý víkend, tak jak to jako uděláš???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
5.5.17 20:24

Jo a taková maminka by o ty děti taky mohla přijít a mohl by je dostat tatínek, soudy tady nejsou pro srandu králíkům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
5.5.17 20:25

Samozdřejmě vstyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
5.5.17 20:26

Na udelani deti byl dobrej, ale na styk s nimi nemá právo? :zed: Jinak taky jsem sem vlezla jen kvůli tomu vstyku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14474
5.5.17 20:27

Pokud je ten styk dany soudne a ty ho porusis tak to chlap muze zacit resis a ty o ty deti muzes prijit uplne… je nejaky zavazny duvod proc by se s nima nemoh stykat sam? Treba alkoholismus, zavislost na drogach, agresivni chovani? V tom pripade bych zadala o upravu styku u soudu. Jinak je to jejich otec a ma taky pravo se s detmi videt, nejsou tvuj majetek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
5.5.17 20:30

:mrgreen: hej myslela jsem že mě tady už nic nepřekvapí, ale toto je pecka…

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.17 20:31
@karkarka píše:
Samozdřejmě vstyk.

Hold vstyk no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.17 20:32

Ježíš aby jste se nezblaznili z chyby kterou mi opravil sám telefon a já to po sobě bohužel neprecetla ;) nic opouštím diskuzi samozřejmě co jiného než kamenování tady čekat že? Mějte se :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.5.17 20:34
Styk podle sebe @Anonymní píše:
Dobrý večer (chci se jen zeptat) takže prosím žádný kamenování :) je tu nějaká maminka která měla soudně danny styk otce s dětmi a nedodržovala to??? Nemyslím to tak že mu děti vůbec nedávala to ne!!! Ale z nějakého důvodu se prostě bála tak mu je ukazovala jen pod svým dohledem a nedávala mu je samotný?! Prosím jen otázka o rejpani nestojím tak kdo nechce nekomentuje :)

Tady máte opravu aby jste se nepotentovali ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
5.5.17 20:35
@Anonymní píše:
Ježíš aby jste se nezblaznili z chyby kterou mi opravil sám telefon a já to po sobě bohužel neprecetla ;) nic opouštím diskuzi samozřejmě co jiného než kamenování tady čekat že? Mějte se :)
:mrgreen: ty jo proč raději nepřiznáš chybu a nezasměješ se? tohle ti určitě telefon neudělal :) a i kdyby tak sis to měla po sobě přečíst…
horší je to, s kým sis udělala ty děcka
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama