Podoba s přítelem (vzhled)

1
28.6.20 18:44

Podoba s přítelem (vzhled)

Ahoj. Je nám s přítelem 20 (spolu 4 roky). Už v podstatě od samého začátku jsme poslouchali hloupé kecy na to, že jsem si podobní, že vypadáme jak sourozenci. U rodičů jsem to brala dobře. Nemísté poznámky měl spolužák ještě na gymplu, blbec, moc dobře ví že bratra nemám.
Jsme oba blond a prý podobní v obličeji (jako podobá tam je, ale já sama to tak extrémní nevidím). Velký rozdíl je výška (160 a nad 190 cm :D), z toho důvodu se i jeden jeho učitel zeptal jestli ta holka co vodí za ruku je sestra nebo přítelkyně. Teď jsem to zaslechla i na ulici od nějakých puberťaček a to už mě dostalo :zed:
Jo jsou to hloupé řeči, ale proč to někdo má potřebu komentovat??? nechápu a mrzí mě to.
Tak mám otázku, co můžu dělat se vzhledem.
Já se maluju, vlasy barvím na tu blond.
V tmavých vlasech bych vypadala hrozně, napadlo mě tetování, obočí, postava, nějaký rys v obličeji.
Rady prosím dolů, děkuji všem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14883
28.6.20 18:49

Okolí bych neřešila. Ať kdo kecá, jak chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
28.6.20 18:50

Kvůli tomu si nedávej tetování, ber to jako něco na čem můžeš pracovat, aby ses nad to povznesla, takovou součást dospívání. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5075
28.6.20 19:04

Neřeš to. Kdybys měla černocha taky maj blbý kecy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
28.6.20 19:08

Neresila bych to. A to znam hned nekolik dvojic, ktere jsou si hodne podobne. Dokonce mi prijde (ale to je takova moje osobni teorie :mrgreen: ), ze pary, ve kterych jsou si ti partneri podobni, maji tendence byt minimalne dlouhodobe, pripadne se casem vezmou. Ale to se zaklada jenom na mych zkusenostech z okoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5075
28.6.20 19:15

@Afrikana Já četla článek kde psali, že si vybíráme jako partnera člověka podobného někomu z rodiny protože ti ten obličej lahodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
28.6.20 19:19

My jsme si s manzelem taky podobni. Parkrat jsme si z toho udelali srandu :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 19:28

No, já bych začala dost pátrat. Mí rodiče zjistili až po svadbě, že jsou bratranec a sestřenice. Kamarádi si zas nedávno ukazovali fotky a zjistili, že jsou bráchové. Jejich tatík roky tajil, že má dvě rodiny…, ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26437
28.6.20 19:33
@Anonymní píše:
No, já bych začala dost pátrat. Mí rodiče zjistili až po svadbě, že jsou bratranec a sestřenice. Kamarádi si zas nedávno ukazovali fotky a zjistili, že jsou bráchové. Jejich tatík roky tajil, že má dvě rodiny…, ;)

To se v rodině vůbec nestýkali? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 19:41
@Russet píše:
To se v rodině vůbec nestýkali? 8o

Stýkali, ale kdo je ve skutečnosti dědeček, se jaksi zjistilo až dost pozdě. Pořád je dost dětí, které mají v rodném listu tatínka, co není tatínkem ve skutečnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
a12
42716
28.6.20 19:43
@Elik01 píše:
Ahoj. Je nám s přítelem 20 (spolu 4 roky). Už v podstatě od samého začátku jsme poslouchali hloupé kecy na to, že jsem si podobní, že vypadáme jak sourozenci. U rodičů jsem to brala dobře. Nemísté poznámky měl spolužák ještě na gymplu, blbec, moc dobře ví že bratra nemám.
Jsme oba blond a prý podobní v obličeji (jako podobá tam je, ale já sama to tak extrémní nevidím). Velký rozdíl je výška (160 a nad 190 cm :D), z toho důvodu se i jeden jeho učitel zeptal jestli ta holka co vodí za ruku je sestra nebo přítelkyně. Teď jsem to zaslechla i na ulici od nějakých puberťaček a to už mě dostalo :zed:
Jo jsou to hloupé řeči, ale proč to někdo má potřebu komentovat??? nechápu a mrzí mě to.
Tak mám otázku, co můžu dělat se vzhledem.
Já se maluju, vlasy barvím na tu blond.
V tmavých vlasech bych vypadala hrozně, napadlo mě tetování, obočí, postava, nějaký rys v obličeji.
Rady prosím dolů, děkuji všem :srdce:

Jak by ti tetování pomohlo s podobou v obličeji? :lol: chtěla by sis nechat potetovat obličej? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13678
28.6.20 19:45

Neřeš vnější podobu, věnuj se především vlastnímu sebevědomí a sebepřijetí, aby si kvůli něčemu takhle obskurně malichernému - tedy že má někdo kecy na vzájemnou podobu - vážně zvažovala nějakou radikální změnu toho jak vypadáš - ne proto že tak chceš vypadat, ale kvůli tomu, abys vypadala jinak.

Jinak teda nabarvit vlasy se dá tak, aby ti to slušelo a nebyla to blond. Ale nedělej to doma. A teda pokud si dlouhodobě ničíš vlasy domácím odbarvováním do blond, tak zajít do slušného salonu a nechat si udělat nějakou přirozenou pěknou barvu, a nechat pak vlasy chvíli odpočívat a pořádně regenerovat je jen dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10430
28.6.20 20:28
@Afrikana píše:
Neresila bych to. A to znam hned nekolik dvojic, ktere jsou si hodne podobne. Dokonce mi prijde (ale to je takova moje osobni teorie :mrgreen: ), ze pary, ve kterych jsou si ti partneri podobni, maji tendence byt minimalne dlouhodobe, pripadne se casem vezmou. Ale to se zaklada jenom na mych zkusenostech z okoli.

Tohle není jen tvá teorie, je to pravda, vybíráme si podvědomě člověka, který je nám podobný, protože každý z nás je vesměs narcis a tak se nám nejvíc líbí ti, co jsou nám podobní..případně někomu z rodiny, je to tak ;)
Tenkrát, když jsem se poznala s přítelem a seděli jsme vedle sebe u stolu, nám jeden známej řekl, že jsme si hrozně podobní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
29.6.20 08:09

Pokud víte jistě, že nejste příbuzní, tak buďte v klidu.

Já jsem navíc viděla jednou v televizi výzkum, že pokud mají páry podobné obličejové rysy, tak se k sobě víc hodí. My s přítelem jsme také dost podobní (modré oči, tvar obličeje atd.), ale teda všichni v okolí nás znají, i naše rodiny, takže ví, že příbuzní fakt nejsme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.6.20 23:00

Neresila bych, ja jsem zase o neco malo vyssi jak manzel. Ale mam se s nim kvuli tomu rozvest? Nekterym to prijde taky velice “vtipne”. Vzhled ale neni snad na prvnim miste :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama