Podpora a brigáda

Anonymní
18.4.17 08:56

Podpora a brigada

Ahoj, potrebuji poradit, jsem na podpore v nezamestnanosti, nyni se mi naskytla moznost, delat domaci prace? Jak to bude s podporou seberou mi ji?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2740
18.4.17 09:00

Pokud ji budete dělat, měla by jste to nahlásit na UP, mám pocit, že ji pozastaví a až budete zase bez výdělku, tak ji budete moci zase čerpat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 09:02

@smudlinky i pripade, ze si vydelam sotva 2000,–?

• Nahlásit
  • Citovat
69741
18.4.17 09:09
@Anonymní píše:
@smudlinky i pripade, ze si vydelam sotva 2000,–?

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 09:59

V případě jakéhokoliv výdělku je třeba hlásit toto na úřadě práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
18.4.17 10:04

Anonymní-bohužel ano, mě řekli na ÚP že si můžu vydělat do 5000,– hrubého a podpora se mi pozastaví. což nechápu, vzdyt minim. mzda je daleko vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 10:09

@luckaa85 hm :roll: takze i kdyz budu mit vydelek podstatne mensi, podporu mi vezmou? :roll: je to blbe, ze to tak napisu, ale to muzu byt doma :? Myslela jsem si, ze si k tem 4000,– trochu prilepsime a ono by to vlastne bylo spise prihorseni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1332
18.4.17 10:24

Anomymní -asi tak nějak, je to na nic. to je opravdu lepší být doma, ptz dostanu pár korun a ještě něco projezdím, takže je to spíš horší. ale já sháním rvnou zkrácený uvazek, abych někam nastoupila a už nemusela být na ÚP. JSEM tam teda měsíc zatím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 10:32

@luckaa85 ja tam jsem take zatim mesic, uz bych praci mela, ale dcera byla dlouho nemocna, k tomu dr. zatim moc skolku nedoporucuje, tak ji mam ted doma…no a cekam ze nez se nejak zmotori budou velky prazdniny a bude to nanovo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
69741
18.4.17 10:39
@Anonymní píše:
@luckaa85 hm :roll: takze i kdyz budu mit vydelek podstatne mensi, podporu mi vezmou? :roll: je to blbe, ze to tak napisu, ale to muzu byt doma :? Myslela jsem si, ze si k tem 4000,– trochu prilepsime a ono by to vlastne bylo spise prihorseni :roll:

No, ona je taky registrace na UP k tomu, abys měla čas se intenzivně věnovat hledání práce a ne si brigádou chodit přilepšovat k podpoře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 10:57

@j.a.n.i1 to je samozrejme, jak uz jsem psala, praci uz jsem mohla mit, ale kdyz mam dlouhodobe nemocne dite, ktere do skolky jeste nemuze, tudiz ted nemohu nekam nastoupit z neceho zit prece take musime…a ze 4 tis, to jde tezce…

• Nahlásit
  • Citovat
1332
18.4.17 11:38

@j.a.n.i1 vážně? :) to jsem opravdu netušila. a pak zase lidi říkají že ten dotyčnej je na ÚP a nechce pracovat, tak to je těžký. já osobně práci sháním, úp mi ji nesežene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
18.4.17 11:39

Anonymní- mám to podobně, malej nastoupil do školky a zatím tam nespí takže bych mohla pracovat je na dopoledne.plus je často nemocnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69741
18.4.17 11:44
@luckaa85 píše:
@j.a.n.i1 vážně? :) to jsem opravdu netušila. a pak zase lidi říkají že ten dotyčnej je na ÚP a nechce pracovat, tak to je těžký. já osobně práci sháním, úp mi ji nesežene.

Ano, nesežene, ale díky registraci na UP člověk nemusí řešit z čeho zaplatí zdravotní a ještě dostane i nějakou tu korunu podpory a tedy může svůj čas věnovat tomu hledání práce, ono mezi brigádou se na pohovory chodí podstatně hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
18.4.17 12:27

@j.a.n.i1 já tomu rozumím, je to lepší než nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama