Podrážděná zadnice

Anonymní
22.12.19 20:51

Podrazdena zadnice

Dobry vecer, prosim anonymne
Od ctvrtka me trapil sileny prujem, vcera ze me sla jen hneda voda, na pohotovosti predepsany prasky, zabraly, ale kdyz se vic napiju a nebo si dam kousek jidla tak mam nutkani, mam uplne silene podrazdeny, rozedreny zadek z vecneho utirani se, musim mit i doma sukni a na ostro, boly me sedet, zkousela jsem vlhceny papir ale to silene paly, potrebuju se zavodnit, ale kdyz vypiju dva, tri loky tak musim hned na wc, mam o 3,5 kg min, bez piti jsem dala dnes odpoledne asi 6hodin aby zabraly prasky ale bohuzel…nevite cim to namazat nebo jak si ulevit? :,( moje doktroka uz ma volno, tak zbyva kdyztak uz jen zase ta pohotovost, dekuji a omlouvam se v teto slavnostni dobe za toto tema :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5413
22.12.19 20:54

Cokoliv jako u miminka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
22.12.19 20:55

Můžeš zkusit imazol, sudokrem, dubovou kůru. V lékárně určitě poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1161
22.12.19 20:57

Já bych se neutirala ale sprchovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
22.12.19 20:57

Na rozedření by měl pomoct heřmánek, asi nejlépe ve formě masti, tak to i mechanicky lépe klouže a nebude to tolik bolet.
Vyborný je i Bepanthen, co se dává proti opruzeninám. Ale je dost drahý.

Jinak příště u průjmů zadnici tolik nedřít papírem - jen zlehka odstranit nejhorší a pak použít sprchu na úplné vyčištění.

Příspěvek upraven 22.12.19 v 20:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 20:58

Sudocrem a držet v suchu - je dobře že chodíš naostro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
22.12.19 20:59
@Anonymní píše:
Dobry vecer, prosim anonymne
Od ctvrtka me trapil sileny prujem, vcera ze me sla jen hneda voda, na pohotovosti predepsany prasky, zabraly, ale kdyz se vic napiju a nebo si dam kousek jidla tak mam nutkani, mam uplne silene podrazdeny, rozedreny zadek z vecneho utirani se, musim mit i doma sukni a na ostro, boly me sedet, zkousela jsem vlhceny papir ale to silene paly, potrebuju se zavodnit, ale kdyz vypiju dva, tri loky tak musim hned na wc, mam o 3,5 kg min, bez piti jsem dala dnes odpoledne asi 6hodin aby zabraly prasky ale bohuzel…nevite cim to namazat nebo jak si ulevit? :,( moje doktroka uz ma volno, tak zbyva kdyztak uz jen zase ta pohotovost, dekuji a omlouvam se v teto slavnostni dobe za toto tema :kytka:

V nemocnici mažeme sudocrémem a pomáhá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
22.12.19 21:16

IMAZOL z lékarny! perfektní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11829
22.12.19 21:23

Bepanthen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 21:35

Zalezi jestli to mas uz zapaleny nebo ne. Pokud uz prujem nemas a zanitil se ti konecnik, je dobre ho vysusit aby neblencal. Ja osobne v tom pripade pretru lihem na pupik, nebo kdyz neni zbyti tak alpou. Sice brutus ale staci jednou a pak to zaschne. Jakmile po potreni uscne dam avril pudr a jdu na ostro aby vetralo. Tolik moje zkusenost. Vetsinou to udelam na noc a do rana je vse v pohode. Na ten zaludek zkus zaludecni caj nebo zlucnikovy caj, dle toho z ceho si ten problem mela. A tedy urcite misto papiru umyvat konecnik ve sprse a pak jemne vysusit nebo nechat oschnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
22.12.19 21:37
@katintheBOx63 píše:
Zalezi jestli to mas uz zapaleny nebo ne. Pokud uz prujem nemas a zanitil se ti konecnik, je dobre ho vysusit aby neblencal. Ja osobne v tom pripade pretru lihem na pupik, nebo kdyz neni zbyti tak alpou. Sice brutus ale staci jednou a pak to zaschne. Jakmile po potreni uscne dam avril pudr a jdu na ostro aby vetralo. Tolik moje zkusenost. Vetsinou to udelam na noc a do rana je vse v pohode. Na ten zaludek zkus zaludecni caj nebo zlucnikovy caj, dle toho z ceho si ten problem mela.

Tak na odřený anál, když bolí jen samotné sezení a mokré ubrousky, dávat ještě líh… to je S/M praktika, ne? Z toho by se jeden bolestí pos..l no a pak může začít nanovo. 8o

Příspěvek upraven 22.12.19 v 21:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1161
22.12.19 21:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15148
22.12.19 21:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
22.12.19 21:44

Pokud je to zarudlé a „rozškrábané“, doporučuju Framykoin. Bohužel je na recept…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3502
22.12.19 21:49

Sudocrem a po bolesti je hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu