Podsklepený bungalov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barborasl
Nováček 9 příspěvků 13.12.17 19:46
podsklepený bungalov

Dobrý den, můžete mi poradit? Banka po nás chce položkový rozpočet a vůbec si s tím nevím rady. Budem stavět podsklepený bungalov, 8×14m. Nemáte někdo již vyplněný rozpočet na podobný typ? Pokud ano, budete ochotný se o něj, prosím, podělit?
Přivítám i jiné rady.
Moc děkuju:)

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15106 příspěvků 13.12.17 19:52

Si nech zpracovat polozkovy rozpocet, date za nej cca 5 tis. Tezko tu nekdo bude mit univerzalni rozpocet, je delanna zaklade konkretniho projektu.

barborasl
Nováček 9 příspěvků 13.12.17 19:58

To je mi jasný, že je to dělané na základě konkrétního projektu, ale pro představu to stačí.

iwa83
Kelišová 5900 příspěvků 13.12.17 20:15

My to meli hodne zhruba. Brali jsme hypo az ke konci, takze ten zacatek jsem dala realne a, zbytek odhad. Dodelavali jsme to s pani pri sepisovani hypo. Detaily to nebyly. Dulezity je odhad

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32954 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 20:33

Rozpočet jsme měli od projektanta

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama