Podsklepený bungalov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barborasl
Nováček 9 příspěvků 3 inzeráty 13.12.17 19:46
podsklepený bungalov

Dobrý den, můžete mi poradit? Banka po nás chce položkový rozpočet a vůbec si s tím nevím rady. Budem stavět podsklepený bungalov, 8×14m. Nemáte někdo již vyplněný rozpočet na podobný typ? Pokud ano, budete ochotný se o něj, prosím, podělit?
Přivítám i jiné rady.
Moc děkuju:)

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15800 příspěvků 13.12.17 19:52

Si nech zpracovat polozkovy rozpocet, date za nej cca 5 tis. Tezko tu nekdo bude mit univerzalni rozpocet, je delanna zaklade konkretniho projektu.

barborasl
Nováček 9 příspěvků 3 inzeráty 13.12.17 19:58

To je mi jasný, že je to dělané na základě konkrétního projektu, ale pro představu to stačí.

iwa83
Kelišová 6995 příspěvků 13.12.17 20:15

My to meli hodne zhruba. Brali jsme hypo az ke konci, takze ten zacatek jsem dala realne a, zbytek odhad. Dodelavali jsme to s pani pri sepisovani hypo. Detaily to nebyly. Dulezity je odhad

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33366 příspěvků 13.12.17 20:33

Rozpočet jsme měli od projektanta

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >