Podvedla jsem

Anonymní
30.6.15 22:50

Podvedla jsem

Ahoj holky ( a popripade i chlapi)..jdu se vypsat, poradit a tak nejak vsechno. S pritelem spolu nejsme nijak dlouho (4 roky) z toho mame 2leteho chlapecka (a zadost o ruku). Ze zcatku vsechno super, parada. Pritel je skvely tata a ze zacatku i partner. Ale za posledni pulrok je to vsechno jiny. Vztah je prisernej :( porad se hadame, pritel je silenej puntickar a vsechno musi doma byt perfektni. Samozrejme ze nebydlime jako prasatka (ale pochopitelne dvoulete dite udela sem tam nekde bordel) takze ze bych doma mela naklizeno to taky neni. Ale proste uz me to jeho puntickarstvi leze krkem. My se neustale hadame, ja jsem nejhorsi..a co je nejvetsi pecka ze nas sexualni zivot je na nule..:(..No a pred tydnem jsem si byla sednout s kamaradkama v baru, kam prisel i nas znamy se kterym jsem to tahla jeste pred nasim vztahem. Pilo se a kamaradky pozdeji odesly a zbyla jsem tam ja a znamy. No a ja jsem nakonec skoncila u nej doma a vyspala jsem se s nim. Jenze co je na tom nejhorci ze necitim zadnou vinu, ze jsem to udelala. S pritelem je vztah totalne strasnej. V podstate se drzim kvuli detsku, jinak uz bych byla asi v haji. Vubec nevim co mam delat. Znamy je peknej chlap a v posteli umi zazraky. Holky potrebuju poradit, uklidnit a treba i pochopit. Nejradsi bych sla a znova to udelala. Dneska jsme se opet pohadali kvuli krvine a v podstate se oba navzajem poslali do p*****..:( Jsem fakt bezradna, strasne bych chtela mit chlapa, se kterym to bude uplne perfektni, ale to se mi asi nikdy nepostesi..:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8022
30.6.15 22:57

Myslím, že nemá smysl, aby si dál s otcem svého dítětě byla pokud vám to neklape.On cítí, že je něco špatně? Uvedomuje si to?
A myslíš, že ten objev myslí na vztah a dítě? Nebylo to pro něj jen povyražení.
Taky to může skončit tak, že bdueš uplně sama zvládneš to?
Al myslím si, že takhle podvádět nikam nevede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 22:59

On se vazat nchce a ja k nemu taky ne. Slo jen o sex a tak to bylo vzdycky a i ted. Ale trapime se s pritelem ve vztahu oba ale on je v podstate ten, kterej to vsehno chce zachranovat, ale zase na druhou stranu, nevim co bych s prckem bez taty delala..:( Je to tezky, ale je mi mizerne. Vubec je to strasnej vztah, kterej jde do kytek..:(

• Nahlásit
  • Citovat
5812
30.6.15 23:00

Co čekáš? že budeš dál pokračovat v nefunkčním vztahu, občas se odreagovat s tím známým? to asi ničemu nepomůže, rodinné problémy ti to nevyřeší, spíš naopak až to praskne(dost možná praskne i ten jeden úlet, opakovaně je to jen otázka času…) nebo myslíš, že když jste měli jeden večer s happyendem, že známý by měl zájem nahradit tvýho partnera? přítel taky nestojí o sex? před půlrokem puntičkář nebyl? nemyslíš, že má nějákou s kterou tě najednou může srovnávat? nicméně v žádným případě není nevěra řešení, řešení jsou si to v klidu vyříkat(asi né za jeden večer)/napsat( třeba po mejlech, nebo jestli máte čitelný písmo, tak dopisy…), zkusit poradnu, nebo se rozejít… ale zahejbání vztah nenapraví a hádky opravdu neudělaj doma příjemnou atmosféru pro děcko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:02

@Gosi Naprosta pravda, ale vis co, je to tezky. Ja vubec nevim, co delat. Puntickar byl vzdycky ale ted je to teda neunosny..:(

• Nahlásit
  • Citovat
160
30.6.15 23:03

Najednu stranu tě chápu, ale nebylo by lepší si s přítelem promluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:06

@Mishicka1 Mluvime porad, ale mm pocit, ze to nikam nevede. Porad jenom bulim, protoze se me ani nedotkne, sex je tabu a ja jako bych pro nej neexistovala…:(..ani nevim, jestli ho vubec jeste miluju..:( Promluvit jsme si zkouseli a je to vazne k nicemu..:( ale nechci zase malemu brat tatu..:(

• Nahlásit
  • Citovat
5812
30.6.15 23:08

Tak zkuste poradnu, promluvit si přes někoho třetího, aby vám vysvětlil, co ten druhý říká a že se to třeba neshoduje uplně s tím, co si myslíte, že říká… no a jestli je puntičkář jako na hraně/za hranou obsese, tak by mu psycholog prospěl tak jako tak… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 23:08
@luciekal píše:
Myslím, že nemá smysl, aby si dál s otcem svého dítětě byla pokud vám to neklape.On cítí, že je něco špatně? Uvedomuje si to?
A myslíš, že ten objev myslí na vztah a dítě? Nebylo to pro něj jen povyražení.
Taky to může skončit tak, že bdueš uplně sama zvládneš to?
Al myslím si, že takhle podvádět nikam nevede.

Jasně, ať vztah upgraduje s panem božskym či jinym, kterej není takovej puntičkář a až to přestane vycházet tak upgrade number two, a tak pořád dokola, čím víc štěstí tím víc dětí a různejch otců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:09

@pohledzdruhestrany Moment..ja se ale nechci vazat k dalsimu volovi..vsichni jsou nakonec stejny. Ja proste asi potrebuju milence ci co..takhle bych se proste zblaznila..:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 23:10

@Gosi Asi mas pravdu, potrebovali bychom nejakou poradnu, ale to mi razantne odmitne..znam ho..:(

• Nahlásit
  • Citovat
30.6.15 23:11
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany Moment..ja se ale nechci vazat k dalsimu volovi..vsichni jsou nakonec stejny. Ja proste asi potrebuju milence ci co..takhle bych se proste zblaznila..:(

tvl jakej milenec, vždyť byla žádost o ruku :zed:

tak milenec je řešitelná a ospravedlnitelná volba, jen to oznam manželovi, ať má taky tu možnost se uvolnit jinde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
30.6.15 23:13

A myslíš že s někym jinym to bude lepší? Taky ti někdo jiný začne s něčím vadit. Zkus mu říct narovinu buď se to zlepší nebo jdeme od sebe. Ale podvádět je děs nedokážu si představit že se mu díváš do očí atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 23:14

@pohledzdruhestrany Heled a vis ze uz je to tak moc v prdeli, ze by mi to nevadilo (receno prehnane) ale proste ja vubec nevim, jestli ho miluju. A zadost byla, ale mam chut se na to vysrat, tohle by bylo akorad o tom, pecetit strasnej vztah..:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 23:15

@Mishicka1 :( to ja taky ne. Ale jak jsem uz psala..ja vlastne ani nemam vycitky..:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama