Podvedla jsem manžela

Anonymní
15.10.19 08:26

Podvedla jsem manžela

Jak z názvu vyplývá, podvedla jsem manžela. Asi takový klasický příběh, 6 let na mateřské, kolotoč kolem dětí, návrat do práce, kde se mi začal líbit kolega a po firemní akci jsme spolu skončili v posteli.

Ale nejhorší není ani to, že jsem ho podvedla, nikdo to neví, ale horší je ten důvod, proč jsem to udělala, a teď nevím co s tím.

S manželem jsme svoji 7 let a má spoustu skvělých vlastností. Je to moc fajn táta, přijde z práce a hned se věnuje dětem, i uvaří, uklidí, zapojuje se do domácnosti stejně jako já, nemá nikdy problém převzít péči o děti, abych mohla večer kamkoli ven nebo na jakoukoli akci sama pro sebe. Sdílíme smysl pro humor, zájmy a plány do budoucna, baví nás stejné rodinné dovolené a máme si stále co říct. Kupuje mi rád a často různé dárky a udělá cokoli, o co ho požádám.

Problém je ale bohužel v jedné a to dost pro mě zásadní věci. Dotkne se mě jen v případě, že chce sex. Nikdy, ale fakt skoro nikdy se nestane, že by si vedle mě sedl na gauč a objal mě, aby kolem mě třeba prošel a pohladil mě, ani při sexu se se mnou nechce líbat, nepřitulí se ke mě atd. Žádný něžnosti, nikdy mě nepohladil po vlasech, po tváři, nic takového. Nejdřív jsem se to s ním snažila nějak řešit (cca před 4 lety), ale nikdy to není schopný pořádně vysvětlit a nikdy se nic nezmění. K dětem se normálně tulí a objímá se s nimi, ale když ho chci obejmout já, tak mě „vtipně“ odstrkuje, to samé když mu chci dát pusu. Pusu mi často dá on při odchodu do práce, ale to je tak všechno. Dlouhodobě mi tohle strašně vadí, připadám si hrozně, že se buď doprošuju nebo mě prostě sám neobejme.

Nikdy jsem si nemyslela, že ho podvedu, ale s kolegou jsem ho podvedla naprosto za střízliva a nejvíc smutno mi bylo z toho, jak mě objímal, jak mě líbal celou dobu, jak pak hned nevyskočil a neodešel… prostě všechny něžnosti, který mi chybí s manželem, jsem měla s úplně v podstatě cizím člověkem. O toho kolegu vůbec nejde, on má přítelkyni a bral to jako úlet a toť vše a je mi to jedno, jsem ale strašně smutná z toho, co jsem udělala, z toho, jak by to manželovi strašně ublížilo ale dost i z toho, že vůbec nevím, co dál do budoucna.

Žít dál v manželství, kde mi něco zásadního chybí a myslela jsem, že jsem na to rezignovala a taky rezignovala, ale zároveň to podvědomě hledám jinde?
Zkusit dál zbytečně bojovat o to, aby se manžel v tomto změnil?
Rozvést se, rozbít rodinu, rozvrátit dětem život vzhůru nohama a přijít kromě o svého nejlepšího přítele i o veškerý naše materiální věci, barák, který jsme postavili, všechny naše sny a plány?
Dál manžela s někým podvádět někde bokem jen proto, aby mě občas někdo pohladil po vlasech?

Ani jedna možnost mi nepřipadá dobrá…?

Ještě mi přijde vhodné dodat, že ani já nejsem svatá, samozřejmě jsem byla na mateřské x krát podrážděná kvůli dětem a podobně… jestli to nějak s něčím souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9042
15.10.19 08:32

Ale takoveho uz sis ho vzala za manzela. Proste se vsemi jeho klady a zapory. Podle tveho popisu ty klady znacne prevysuji tento zapor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
15.10.19 08:33

Jop, všechno to zahoďte, rozbijte rodinu a všechno zlikvidujte. Zničte ostatním život, jen kvůli tomu, že vás manžel po xx letech nechce objímat a hladit. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
15.10.19 08:35

Nečetla jsem to cele. Ale prosím tě pokud to nějak jde zachran manželství. Já jsem z rozvedené rodiny, můj manžel je rozvedený a má dvě děti z prvního vztahu. říkám ti vždy to odserou ty děti!!! My se segrou jsme měli 8 a 11 let… a bylo to peklo. Holky od chlapa to mají ted, jejich matka se mstí přes děti, žárlí že se u nás mají fajn… nebudu popisovat co se děje, ale růžové to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 08:39

Počkej, ty máš doma partnera, který je ideální pro život, zřejmě ho máš ráda, sex máte taky a jediný co ti vadí je ze se netuli a kvůli tomu chceš rozbijet rodinu? Co potok řekneš dětem? Víte tatínek mě nechtěl chytit za ruku tak sem odešla? :potlesk: Jo a mimochodem, ten kolega se tě dotýkal taky jen kvůli sexu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1505
15.10.19 08:39

Zahodit fungující rodinu kvůli hlazení? Na tom se dá snad pracovat… Asi vás pálí trošku dobre bydlí bych tak rekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 08:43

Dulezite je zvazit vsechny klady a zapory. Nikdo neni dokonaly a vsude neco je. Ale pokud ma tvuj manzel vic pozitiv nez negativ a k tomu je jeste skvely táta, tak bych mela jasno. Mozna ja bych si s nim o tom zkusila promluvit (jako o tom hlazeni, ze ti to chybi).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26816
15.10.19 08:47

Já tě dovedu pochopit :think:

Jasně, nevěra je hrůza děs, vražda, smrt, zabití…pranýř a propadni se… blá blá blá. :roll:
Na to se vykašli - něco ti chybí no. Tak to hledáš jinde.

Radu a rozhřešení pro tebe nemám, nemám patent na rozum. Můžu ti dát pochopení - to pro tebe mám :hug:

Hele, podle mě, zásadní je to, že neplánuješ rozbíjet rodinu a s manželem jsi, až na jednu věc, spokojená. Bohužel, to chce sebezapření a holt tiše trpět a snést, že se ti něčeho nedostává a nepokoušet štěstěnu. Určitě i manžel v něčem strádá a taky bys nebyla ráda kdyby to něco hledal jinde.

Ovšem na druhou stranu - i nevěra se dá ututlat a když budeš hodně opatrná tak můžeš mít milence na tyto ňuňací techtle mechtle a doma tím nikdo neutrpí. Musíš ale hooodně pečlivě zvážit jestli ti to za to stojí a bacha na lásku. Ono je jiné když podvede člověk, kterému chybí doma v sexu určití praktika, kterou dostane od milence. A je jiné když ti chybí tyto „projevy lááásky“ - to pak zavání zaláskováním se do milence a velkým průšvihem - zbytečným průšvihem.

Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1755
15.10.19 08:50

Nejlepsi je, ze chlap se snazi, dela veci za zenskou a ono se preci neco najde nehladi ji :zed: :lol: kdyby ji hladil, tak se najde, ze ji nerika kazdy den ze je krasna :lol: a pak chtejte at se chlap snazi, vzdyt je lepsi se nesnazit alespon je ten duvod opravneny :lol: jestli to nebude tim ze nejsme monogamni a proste cas od casu je treba soust i mimo par :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14144
15.10.19 08:51

Co ten kolega, on se do? Tebe zamiloval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14144
15.10.19 08:52

@Komsomol Cosmopole, souhlasím. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13251
15.10.19 08:53

Hele přemýšlej, nad tím… Nikdy nenajdeš nikoho kdo bude 100% dokonalej. Máš muže co je dokonalej třeba na 90%. Ale tobě chyby těch 10% to objímání. Tak si najdeš chlapa co má to, co tobě chybí. Jenže si neuvědomuje ze vyměňuješ chlapa co je z 90% dokonalý za chlapa, co je dokonalý na procent 10.
Máš bezva chlapa, bezva tátu pro děti, tak má jednu vadu no. Nic není dokonale. Vážně bys rozbila rodinu, ublížila tomu fajn chlapovi, sebrala dětem tátu, jenom proto, že chceš aby tě někdo obejmul u televize?

Příspěvek upraven 15.10.19 v 08:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9012
15.10.19 08:54

Já rozhodně nebudu tak razantní v odsouzení. Dokážu tě pochopit. Jsme s chlapem spolu přes 20 let, do teď se večer v posteli držíme za ruku, sedne si ke mě na gauč, obejme, dá pusu třeba při vaření :oops:. Umím si představit, jak by mi to chybělo, kdyby to bylo jinak. Takže za to, co se stalo tě pranýřovat určitě nebudu.
Nicméně bych se na tvém místě snažila i tak manželství udržet tak fungující, jako je nyní. Budeš prostě muset hodně zapojit „rozum“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.10.19 08:58

Nečetla jsem komentáře, možná se budu opakovat. Zcela upřímně, tvůj důvod je naprosto banální. Ano, důvod k jisté nespokojenosti to je, já jsem také kontaktní typ a tohle ve vztahu potřebuju. Ale není to absolutně odůvodněný podnět k rozvodu. Dej si na misky vah všechny klady, cos tu uvedla, trápení, které tím způsobíš dětem a manželovi a logicky ti musí vyjít, že tvá nenaplněná potřeba je zcela zanedbatelný problém. Mě opravdu zaráží, kvůli jakým malichernostem se chtějí dnes lidi rozvádět. Zrovna se v rodině řeší podobný problém. Důvod, který daná příbuzná uvádí, by třeba mě nikdy nepřivedl až k rozvodu, ale ona to okamžitě chce řešit radikálně. A už teď je tím zasažena celá rodina a začíná se to podepisovat na všech. A kdo ti dá záruku, že si najdeš chlapa, který bude tak úžasný jako ten tvůj současný a plus tě bude zahrnovat dotyky. Mě to zní jako prototyp dokonalého chlapa. Takže šance téměř nulová :nevim:.

Prosím zachovat anonym. Informace o vztazích v rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
9012
15.10.19 08:58
@Kriss Tina píše:
Hele přemýšlej, nad tím… Nikdy nenajdeš nikoho kdo bude 100% dokonalej. Máš muže co je dokonalej třeba na 90%. Ale tobě chyby těch 10% to objímání. Tak si najdeš chlapa co má to, co tobě chybí. Jenže si neuvědomuje ze vyměňuješ chlapa co je z 90% dokonalý za chlapa, co je dokonalý na procent 10.
Máš bezva chlapa, bezva tátu pro děti, tak má jednu vadu no. Nic není dokonale. Vážně bys rozbila rodinu, ublížila tomu fajn chlapovi, sebrala dětem tátu, jenom proto, že chceš aby tě někdo obejmul u televize?Příspěvek upraven 15.10.19 v 08:54

Mě by možná trochu vrtalo hlavou, co tomu dokonalému chlapovi na mě vadí, že je pro něj problém mě pohladit. Zejména jestli to bylo dřív jinak. Docela bych se bála, že jemu něco také u mě chybí a bude to třeba hledat jinde :nevim:.
Odstrkovat, byť v žertu, nejbližšího člověka, když mě chce obejmout, nepovažuji zrovna za signál toho, že je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama