Podvod na telegramu.

28.4.21 16:35

Podvod na telegramu.

Zdravím, začnu tím, že vím že je to má chyba, ale snažím se zjistit jestli se s tím dá něco dělat.,,Investoval" jsem do forexového robota 100K. Nějakou dobu zasílali informace o růstu kapitálu a tak jsem tam peníze nechal abych mohl zhodnotit co nejvíce.
Minulý měsíc jsem požádal o vyplacení a po pár zprávách kde se snažili vyhýbat či neměli čas přestali úplně odepisovat.
Mám jejich IČO i číslo účtu. Zajímá mě jestli je nějaká možnost získat peníze zpět, když jsem je vlastně zaslal dobrovolně. Za každou radu budu rád, potřebuji něco vymyslet.
Projekt se jmenuje Czech Big Bet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63703
28.4.21 16:40

@telegrampodovd ty si neoveris společnost, které pošleš 100 tis? :think: zagoogli.. Mi jako první vyjely velmi špatné recenze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 16:49
@martina.se píše:
@telegrampodovd ty si neoveris společnost, které pošleš 100 tis? :think: zagoogli.. Mi jako první vyjely velmi špatné recenze

nějaké zkušenosti jsem s nimi měl z jiných projektů, ale ty neobnášeli žádné finanční prostředky o které by se oni starali. a recenze o nich právě nikde nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21995
28.4.21 16:50

@telegrampodovd podej TO na Policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16441
28.4.21 16:57

Spíš ne. ale řeš to s právníkem, ne na internetu.

a příště čti smlouvy dřív než je podepíšeš.

a především nevěř nikomu kdo ti slibuj zázračný výdělek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 16:59
@Ou píše:
Spíš ne. ale řeš to s právníkem, ne na internetu.

a příště čti smlouvy dřív než je podepíšeš.

a především nevěř nikomu kdo ti slibuj zázračný výdělek.

Jde mi právě o to, zda mám ještě platit za právníka. Nebo už tomu nevěnovat alepoň žádné další finance. Právě že to ani zázračný výdělek nebyl. Ale byl k tomu jednodušší přístup, tak jsem toho chtěl využít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4648
28.4.21 17:06

Zkus jim napsat, že podáš v pondělí 3.5.2021 tr. oznámení pro podvod podle § 209/1 trestního zákoníku, třeba se leknou a vrátí ti to do té doby…

ale obecně je vážně blbost investovat takto bez recenzí a ověření… na což platí ustanovení „dobře ti tak“ 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
28.4.21 17:13

Co je to telegram? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16441
28.4.21 17:17
@telegrampodovd píše:
Jde mi právě o to, zda mám ještě platit za právníka. Nebo už tomu nevěnovat alepoň žádné další finance. Právě že to ani zázračný výdělek nebyl. Ale byl k tomu jednodušší přístup, tak jsem toho chtěl využít.

A přesně tahle logika tě stála 100000 - za konzultaci s právníkem dáš tisícovku a jestli jsi velká socka, tak jdi do občanské poradny.

pokud nic nezkusíš a jen to necháš být, nic nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
28.4.21 17:51
@martina.se píše:

Ja myslela, ze jim poslal 100,.Kc a chce to resit :D..no tak toto je trochu jina darda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
28.4.21 19:16

O forexových robotech jsem nedávno viděla reportáž:
https://www.ceskatelevize.cz/…video/828530
Nebyl si sám, kdo na forexového robota nalítl.
@ludmilaadamkova něco jako viber nebo skype

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 19:32

Kdysi jsem též „vhodně“ investovala. Když mi to došlo, prostě jsrm se s tím smířila. Dala jsem prachy holce, co měla investovat na burze. Když přestala vyplácet, spojily se se mnou další lidi, navíc byla v exekuci… Bohužel to tím neskončilo. Kdosi na ni podal trestní oznamen, takže běhání po policajtech… I když jsem jim říkala, ze penize zpět nechci. Policajti me presvedcovali, ať se připojím k trestnimu oznameni, chteli ji dostat do basy. Šance na navrat peněz žádná. Ona nic nemá a nemaká.
Nevim, zda jsem ti nejak pomohla, jen pocitej s tim, ze i kdyz to hodíš za hlavu, nemusi být konec…

• Citovat
  • Nahlásit
14283
28.4.21 19:58
@magratka píše:
O forexových robotech jsem nedávno viděla reportáž:
https://www.ceskatelevize.cz/…video/828530
Nebyl si sám, kdo na forexového robota nalítl.
@ludmilaadamkova něco jako viber nebo skype

No jó… WSM, Kubíček… Znělo to dost přesvědčivě, testoval jsem… Zaplatil jsem si v r.14 jednoho robota, takže mě to stálo 650USD… :nevim: 8) Ze začátku jsem uvažoval, že budu roboty prodávat, pak jsem si dal časový odstup, že si rok, dva omrknu, co se bude dít… Už jsem udělal spoustu špatných investic od r.89, ale to byla doba, kdy celý národ věděl kulový o tom, jak to ve světě financí v kapitalismu chodí… Nechápu, jak může někdo v současnosti vzít všechny prachy, který má a vložit je do nejistýho podniku… :nevim: 8)
Do takovýchto věcí jen tolik, o koli si můžu dovolit přijít, aniž by mě to zruinovalo… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
28.4.21 20:50

Jakoue mi přes něco jako Viber napíše ať investuju 100 k do projektu který nemá žádné recenze a já to do toho investuju no.mm tak to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
28.4.21 21:27
@lilith1 píše:
Ja myslela, ze jim poslal 100,.Kc a chce to resit :D..no tak toto je trochu jina darda.

Dneska je moderní psát K.. Sice nechápu důvod, ale syn už mě poučil :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat