Podvodný web samozivitelky.cz?

10
12.4.17 14:56

Podvodný web ´´ samozivitelky.cz ´´ ?

Nějaké zkušenosti s webem samozivitelky.cz, který má údajně provozovat asociace samoživitelek? Stránka je to hezká, ale ta asociace nikde nefunguje a dohledala jsem, že majitel webu se zabývá skupováním pohledávek :nevim: 8o :oops: Nechci se zase napálit jako minule, kdy se z projektu s bezplatnou pomocí vyklubal šikovný právník a exekutor, co si takhle nahání klienty ale o našich skutečných problémech vědí prd. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.4.17 14:59

Na webu není ani IČ: pokud se toto někdo bojí zveřejnit, bude se pod tím skrývat fejk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 15:06

Jo, to máš pravu :pocitac: Teď jsem na to taky přišla. Porovnejte tenhle odkaz https://generalassemb.ly/…ervenan/6652 a maminka z Brna na jejich stránkách (přikládám jako obrázek). Ach jo, to jsou fakt hyeny. Tímto důrazně varuji před webem samozivitelky.cz, který provozuje společnost Spendo.cz s. r. o. Jiřího Přibyla, který provozuje http://oddluztemne.cz/… Tedy žádná asociace, to je jen přetvářka. Holky, jsem z toho zoufalá, dají se takoví šupáci někam nahlašovat? :,( To je stejný jako s těmi pomocníky co přispěchají vždy když člověk potřebuje pár korun…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 15:12

@simisim to víš, kažý si hledá klienty jak může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 15:19
@hudečice píše:
@simisim to víš, kažý si hledá klienty jak může.

Já vim ale je to hrozný. Už jsem takhle vyzkoušela několik projektů a všechny stály za houby. Psala jsem i na Asociaci neúplných rodin, jestli neplánují nějaké hodnocení kvality nebo tak a prý by rádi, ale ty provozovatelé se s nima nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 15:21
@simisim píše:
Já vim ale je to hrozný. Už jsem takhle vyzkoušela několik projektů a všechny stály za houby. Psala jsem i na Asociaci neúplných rodin, jestli neplánují nějaké hodnocení kvality nebo tak a prý by rádi, ale ty provozovatelé se s nima nebaví.

Jasné, co by se bavili. Oni si tímto shání své klienty. Nic víc. Stránky hezké, to spoustu žen samoživitelek naláká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5939
12.4.17 17:02

Asociaci si může založit každý, nebo ne? A že se v „reakcích“ zákazníků používají fotky bůh ví koho- z galerie- to je také běžné i u onačejších firem. To je webový marketing, PR firmy takhle fungují. Tím nechci říct, že to je OK. Vymůžeme alimenty- zdarma. Prachy dostanou za právní služby (nebo jiné) do „toho postiženého“. Asi, nejspíš. Proč si raději nepožádáte o nějakou poradnu zdarma? Na druhou stranu, co tady vidíte za riziko? V čem je podvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 17:19

@Ivan PPZ
Ivano, a Vy se s problémem alimentů potýkáte nebo ne? Tohle udělá více škody než užitku, je to sice zdarma, ale než zjistí, že nevymohou nic, pak často klopíte. Výpověď smlouvy bývá zpoplatněná, takže když se vám to v rodině třeba uklidní, nemáte šanci to zrušit. A když vymáhají - nejdřív si z partnerových peněz zaplatí to svoje. Z mého pohledu parazitují na slušných službách, které opravdu nabízí asistované vymáhání… Tihle vás prostě jen zdarma spojí se svým kamarádem exekutorem a snaží se dojit partnera, ať je vaše životní situace jakákoli. Vemte si, že se na ně v dobré víře obrátí zoufalá matka - rozhodně jí nepomohou V JEJÍM zájmu, ale jen ve svém. To už rovnou mohla jít za exekutorem sama, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 17:20

@Ivan PPZ Navíc teda používat falešné profili lidí, kterým „pomohli“ mi přijde přes čáru a jako JASNÝ PODVOD na lidi v zoufalé situaci. To si tam můžou dát obličeje z fotobanky a napsat „Vymohli mi to okamžitě, do měsíce, partner ani nepíp a teď jsem šťastná…“.

Dobře všíchni víme, že takhle jednoduché to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
12.4.17 17:28
@simisim píše:
@Ivan PPZ Navíc teda používat falešné profili lidí, kterým „pomohli“ mi přijde přes čáru a jako JASNÝ PODVOD na lidi v zoufalé situaci. To si tam můžou dát obličeje z fotobanky a napsat „Vymohli mi to okamžitě, do měsíce, partner ani nepíp a teď jsem šťastná…“.Dobře všíchni víme, že takhle jednoduché to není.

ale zase by měl člověk při navštívení podobného webu s líbivými slogany a fotografiemi používat zdravý úsudek a rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 18:01
@Burj Chalifa píše:
ale zase by měl člověk při navštívení podobného webu s líbivými slogany a fotografiemi používat zdravý úsudek a rozum.

Není snadné se splést, když je to doslova okopírovaný program Vaše výživné od Asociace neúplných rodin nebo projektu AD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
12.4.17 18:25
@simisim píše:
Není snadné se splést, když je to doslova okopírovaný program Vaše výživné od Asociace neúplných rodin nebo projektu AD.

S Vaše výživné spolupracuju a moc spokojená nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5939
12.4.17 19:59

Já se nesnažím diskutovat, jestli to jsou/ nejsou hodní pánové. Já reagoval na „podvodný web“. A ten podvod spočívá - jak se mi jeví- hlavně v tom, že používají PR s pravděpodobně smyšlenýma klientkama. Ale že se nazvou ASOCIACÍ a nabízejí nějakou službu, tak v tom já tu podvodnost neshledávám. A stejně tak bych očekával jistý stupeň ostražitosti při navazování kontaktů s takovýmto seskupením, předáváním mých údajů, podepisováním smluv. Jestli v té smlouvě podepíšu „nevypověditelnost“, smluvní pokutu… když já nerozumím tom, co jsem podepsala… A že bych nikdy neslyšel o tom, že recenze u prodejců možná nejsou opravdové?
Je tu bambilión poraden zdarma, možná i na sociálce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
12.4.17 20:07
@Ivan PPZ píše:
Já se nesnažím diskutovat, jestli to jsou/ nejsou hodní pánové. Já reagoval na „podvodný web“. A ten podvod spočívá - jak se mi jeví- hlavně v tom, že používají PR s pravděpodobně smyšlenýma klientkama. Ale že se nazvou ASOCIACÍ a nabízejí nějakou službu, tak v tom já tu podvodnost neshledávám. A stejně tak bych očekával jistý stupeň ostražitosti při navazování kontaktů s takovýmto seskupením, předáváním mých údajů, podepisováním smluv. Jestli v té smlouvě podepíšu „nevypověditelnost“, smluvní pokutu… když já nerozumím tom, co jsem podepsala… A že bych nikdy neslyšel o tom, že recenze u prodejců možná nejsou opravdové?
Je tu bambilión poraden zdarma, možná i na sociálce.

když podepíši to, čemu nerozumím, tak je to jen moje vlastní blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
12.4.17 21:26
@Ivan PPZ píše:
@Burj Chalifa píše:
**@Moniňoň píše:

Já s váma oběma souhlasím. Jen mně prostě štve, že se tady může otevřeně manipulovat s maminama, který hledají řešení problému a pod dojmem toho, že už někomu pomohli se na ně obrátí. Jak píše Ivan, kdyby to byly skuteční lidé a bylo přiznáno, kdo to provozuje, nemám nic proti tomu. Burj Chalifa má samozřejmě taky pravdu, ale copak mezilidská důvěra už je opravdu passé a viný je ten, kdo uvěří? Takže ti šmejdi, co nám okrádali rodiče jsou vlastně v právu? :,( :,( :,(

@Moniňoň: Chtěla jsem je taky využít, zatím jsme spolu jen konzultovali. V čem konkrétně bys VV nedoporučovala? A s AD zkušenosti nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama