Podvozek Jané 04/05(?) a korbička 09/10

12565
29.12.09 13:58

Podvozek Jané 04/05(?) a korbička 09/10

Ahoj holky, potřebovala bych radu od zkušenějších Slalomaček :-D Kupovali jsme pouze sporťák myslím, že v roce 2005 :nevim: a teď jelikož čekáme druhé, chtěla bych k tomu dokoupit korbičku. Bohužel v návodu ani v jiných papírech jsem nenašla rok výroby a ani informaci o tom, jestli je kočárek bezadaptérový nebo ne. Psala jsem do Handy a tam mi paní odpověděla něco v tom smyslu, že si není jistá, ale že je kočár asi bezadaptérový a měla by na to sedět korbička jak 09 tak 2010…tak jsem psala tomu pánovi do servisu Handy a ten se pro změnu neozval vůbec…je mi jasné, že nejlepší je sbalit kočár a zajet do obchodu, ale nechcu to řešit tak hrrr teď, jen spíš pro info…přikládám fotku kočárku (doufám, že se to podaří) a snad se najde nějaká maminka, která měla stejou kolekci a napíše, jestli nacvakávali s adaptérem nebo ne… děkuju :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Energy?

Přidejte zkušenost s Jané Energy
Napsat příspěvek

Reakce:

12565
29.12.09 13:59

Tak, ještě ta fotka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5408
29.12.09 14:34

Ahoj bezadaptérová verze se začala dělat od kolekce 2006, takže tvůj kočár je s adaptéry a na ten ti nepůjde bezadaptérová korbička. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
29.12.09 14:45

Mám taky dotaz,…není to tak že na adaptérový kočárek dáš adaptéry a pak tam nacvakneš kteroukoliv korbičku Jané?
Já budu řešit něco podobného možná tak proto ten dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12565
29.12.09 15:00

Tak teď jsem našla někde tady v diskuzi toto :

komplet kocarku typu JANE SLALOM -to je starsi model na ktery musi byt adaptery.
Ted je novy model JANE SLALOM PRO

a já mám na kočáru napsané SLALOM PRO … takže je teda bezadaptérová???? :nevim:

PETRUCHA myslím, že korbička na adaptéry má ten systém upínání jiný, než bezadaptérová … kdyby to bylo jak píšeš, tak bych neřešila, jestli to jde nacvaknout nebo na a koupila bych adaptéry, pokud bych musela…ale blbé je právě to, že na ty adaptéry potřebuješ adaptérovou korbičku, kterou teď novou určitě neseženu a jetou nechcu ani zadarmo… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
29.12.09 15:06

Ahá tak to jooo…takže prostě na adptérovou verzy jde jen adaptérová korba. A proč nechceš jetou korbičku? Já měla použitej kočárek na první dítko a ta korba byla jak nová, kdybych nevěděla že se v tom pár měsíců vozilo miminko tak bych fakt dala ruku do ohně za to že je nová. A to měla bílej vnitřek. Ušetříš spoustu peněz a ještě bys měla vyřešenej problém kterej řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
29.12.09 15:06

kamarádka má tuhle barvu nomada, přesně tuhle stříšku, a vozila na ní rebel sedačku z kolekce 07, takovou tu marine barvu. takže to vypadá jako že by to šlo?? ale fakt si netroufám radit, …

co se mě týká, raději bych ale vzala kočár, zajela do jakéhokoliv obchodu s jané a zkusila, ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12565
29.12.09 15:26

Petrucha kdybych věděla, že je ta korba jetá loni a někým známým, tak bych do ní, samo po pořádném prozkoumání, možná šla…ale vzhledem k tomu, že kočárek máme skoro pět let, těžko věřit někomu, že je korba po tolika letech jetá jedním miminem…navíc mám prostě takový blok…nikdy bych si pro sebe nekoupila věci nošené někým a už tuplem ne pro mimčo…mám z toho prostě divný pocit :oops: Tímto se samozřejmě nechcu dotknout nikoho, já to mám prostě tak… :nevim:
Ušetřit je sice fajn, ale rozhodně nebudu (a NAŠTĚSTÍ nemusím-aspoň zatím )šetřit na svém druhém (a posledním - snad - ) dítěti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12565
29.12.09 15:27

Nataša tak to je velmi potěšující zpráva :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
29.12.09 15:46

Tak jasně každýho věc, je fakt že já teda taky třeba sekáčový věci neee, přijde mi to divný, mít na sobě něco co už někdo cizý nosil. Ale u toho kočárku mi to přijde úplně v pohodě. Vždyť se v té korbičce vozilo jen miminko, ta se ani nedá ušpinit.
Jo ještě mě napadlo, kamarádka má ještě starší kočárek Jané než ty. Je to Jané powertrack a ptala jsem se jí na ty adaptéry a oni to mají bezadpatérové, a je to z roku 2004. Takže je asi klidně možný že ten tvůj je taky bezadaptérový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
29.12.09 16:49

ellanis tento kocarek je sto pro bezadapterovy…mam ho doma:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
29.12.09 18:38

Ellanis, já tě naprosto chápu, mám to stejně, taky jsem nechtěla korbičku jetou, i když vím, že miminko to neušpiní a tak, mám taky prostě blok, ..
mám tu první schovanou, takže vím, že na další kočár prostě musí pasovat quinny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12565
30.12.09 09:11

lllucie … díkec :kytka: a jde se vybírat korba :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu