PP Pliko nebo Sí

katkaaaaa
26.12.09 17:59

PP Pliko nebo Sí

Holky potřebuji poradit. Chci si koupit golfky, jsem rozhodnutá pro PP, protože mám sedačku PP. Moc se mi líbí PP sí, ty jednoduché kolečka, hlavně lehkost, budu s ním hodně jezdit MHD, a design. Ale délku lůžka má jen 87cm. A pak pliko, které se mi už tak nelíbí je o 2kg těžší- mám těžké mimi už teď. :-), ale zase je lehací část dlouhá 95cm. Sí má ve výbavě nánožník, pliko ne(completo už je nad můj cenový limit)Sí jsem si našla za 4590, pliko za 4990,– a teď opravdu nevím pro jaký se rozhodnout. Co byste volily vy?
http://www.detskydum.cz/…l/531801.jpg

http://img.mimishop.cz/…/a926571.jpg

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Peg Pérego Pliko P3 Classico?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Pliko ...
Napsat příspěvek

Reakce:

50730
26.12.09 18:44

Jé, tak to jsme kolegyně :mrgreen: Též řeším podobné dilema… :roll: U Plika se mi líbí ještě i to stupátko pro starší dítko. Vzhledem k rozměrům našeho prcka spíš vede Pliko, i když jsem původně chtěla lehčí kočárek - to by bylo spíš to Sí. Právě Pliko má delší i tu zádovou opěrku, takže má opřenou celou hlavičku - což mi přijde lepší, budu ho ještě dávat do lehu. I na živo jsem ho viděla, Sí ještě ně, teprve se na to chystám… Taky je Pliko trošku širší (jako to sedátko), což se mi líbí taky…

Tak jsem zvědavá, co kdo napíše, třeba mi to též pomůže…

Můžu se, prosím, ještě zeptat, kdes ho našla za těch 4990,–? To je fakt dobrá cena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9988
26.12.09 22:54

Ahoj,

já mám doma Pliko,Sí neznám. Rozhodující pro mne bylo to stupátko pro druhé dítě. Zatím tedy ještě nevyužité, ale za pár měsíců ho určitě využiji. Nánožník mám univerzální od emitexu. A jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem ho už použitý přes inzerát - po jednom dítěti a není na něm znát žádné používání. Jinak jsem neměla problém ho vyzvednou do busu i s mým 14 kg dítkem. Skvěle se s ním jezdí. Určitě je dobré si vyzkoušet obna typy a to s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katkaaaaa
26.12.09 23:11

Tak jsem si všimla, že mi to skočilo mezi 3kolky. 8-o Pro mě je stupátko nedůležité. Dcera bude mít 7 let. Právě, že mám dlouhé děti, tak ta délka je to jediné, co se mi na pliku líbí. Sí má jen 6kg a já ho mám jen na cestování autobusem, jinak mám jiný kočár.

Pliko tady:
http://www.detatko.eu/…-Corallo.htm

• Nahlásit
  • Citovat
50730
26.12.09 23:25

Díky, Katko… :palec:

Jéžiš :roll: , to zrovna patří k obchodu, co je u nás a posledně na mě pán nebyl moc příjemný (se na mě obořil, jak můžu chtít lehký kočár, když chci dlouhou opěrku), ani se netvářil 2× ochotně a já jsem se zařekla, že už u něho nekoupím ani dudlík :cert: Ale zase ta cena… Že bych mu dala ještě šanci? :mrgreen: Z tu cenu… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katkaaaaa
26.12.09 23:39

Cena je super, vem si masku a běž nakupovat. :-) :-) Ale asi mají jen tu corallo a papaia barvu? Můžu se zeptat o jaké uvažuješ ty?

• Nahlásit
  • Citovat
katkaaaaa
26.12.09 23:41

A tak :-) jsem koukla, kup si ještě něco za 2kč a dovezou ti ho zdarma domů a nikoho neuvidíš, ani se nemusíš maskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
50730
27.12.09 00:33

Jo, že by? :lol: :lol: :lol: Mně se právě líbí ten šedý, cos jsi dávala obrázek, tak asi budu nucena potupně dojít na prodejnu, jestli ho tam nemá :mrgreen: Šak si mě beztak nepamatuje…

Kromě toho tvrdí, že prodává za nejnižší netovou cenu - což jsem ověřila u postýlky, že je pravda, tak by mi ho mohl objednat za ty prašule…

Ale první chci omrknout to Síčko… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katkaaaaa
27.12.09 00:41

Angu: tak pak písni, u nás není k vidění.

• Nahlásit
  • Citovat
50730
27.12.09 00:54

JJ, určitě pak dám vědět - jestli ho někde najdu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11094
27.12.09 07:58

Mám PP pliko, jízdní vlastnosti jsou na golfky super, ale našla jsem i nevýhody 8-).

1. jsou hodně široké a tím pádem se mi blbě samotné nosí/zvedají do autobusu, tramvaje apod. Navíc se mi proto i tak tak vejdou do kufru auta, pokud tam převážím i něco jiného.

2. mají dost krátké lůžko (už cca v roce a půl to bylo na hraně).

3. mají krátký zimní nánožník, Ondrovi ho už nedopnu, takže ho musí mít níže, kde tolik nedrží a je částečně odkrytý

4. „košík“ pod kočárem je hodně nízko, takže naplněný někdy dře o zem a ošoupává se (známé se i prodřel).

To 1. je pro mě dost zásadní, občas mě proto golfky pěkně štvaly. Sí neznám, ale chápu je jako menší a o něco levnější variantu plika, takže pokud je chceš hlavně do MHD, asi by to bylo vhodnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katkaaaaa
27.12.09 08:33

Díky moc. jen mě udivuje, že Vám byla malá lehací plocha. prosím, až budeš mít čas změřila by jsi mi ji? Nebo někdo kdo má pliko. Mě se právě líbí, že mají tak dlouhou lehací plochu, delší jsem snad neviděla. Nebo jsou i kočáry s delší leh. plochou? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
50730
27.12.09 09:35

Tyto rozměry udávají na malli.cz

Kamarádka ale u Plika naměřila v reálu tu opěrku 51 cm, tak nevím… :think: Když jsem do toho Samíka dala v obchodě, tak nějakých +- 8 cm nad hlavou ještě měl (měří 75 cm)

http://www.malli.cz/…-dimensi.jpg
http://www.malli.cz/…_dimensi.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katkaaaaa
27.12.09 09:55

Angu, půjdu asi do toho síčka. Hodila jsem diskusi ještě na modrémkoníkovi, tak se když tak koukni ještě na jiné názory. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
50730
27.12.09 10:02

A můžeš dát, prosím, odkaz? Nějak ji tam nevidím, moc se tam neorientuju… Díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama