Podzimní splín (blbé období)

Anonymní
17.9.20 12:11

Podzimní splín (blbé období)

Zdravím, v poslední týden na mě spadl takovej splín nic mě nebaví nic se mi nechce jsem furt unavená a to mám dostatek spánku. Mám roční dceru je v celku hodná, ale v posledni době jsem ráda když večer usne a ja mám klid :( nevím čím to je. Musím se do všeho nutit do uklízení do vaření všechno to doháním až přijde manžel z práce. Zažil taky někdo něco podobného? Je to dost vyčerpávající a dost mě to štve :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2530
17.9.20 12:12

Tak to s podzimem asi souviset nebude - není ještě ani ten astronomický a venku jsou tropy. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6863
17.9.20 12:18

@MrsNorris kde jsou ty tropyy?? Tady je šedivo a studeno :D

Zakladatelko ubývá slunce, stmívá se dřív, může to mít vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9569
17.9.20 12:21

Také 2× nemusím podzim, ale vždy se snažím najít si nějakou zábavu. Mám dceru 9m, zkrátka jí mrsknu do kočáru a jedeme, klidně na celé dopoledne, na výšlap, hřiště, buď hodně venku, čerstvý vzduch dělá divy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50454
17.9.20 12:30

@Tarjei
JM. Tady je zatim krasne. Od zacatku roku jsme denne po obede na slunku (chodime hrat hry, na hriste a kreslit/ tvorit ven, at si uzijeme tepla). Dokud je to na kratase nebo 3/4 kalhoty, tak je bezva.
Dneska teda fouka. Ale slunko pracuje dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
17.9.20 12:40

To chce nabrat někde endorfiny pohybem na čerstvém vzduchu. Nejlépe v přírodě. Sebrat dcerku, jít s ní na procházku do lesa, pozorovat ptáčky, veverky, sbírat bylinky, houby, nebo nechat dcerku na chvíli manželovi a jít si na dvacet minut zaběhat nebo na kolo, pak si dát pořádnou sprchu, pak malé zazpívat nějaké písničky na dobrou noc nebo něco tvořit. Chce to něco dynamického. Dělá to divy, jak už tu někdo psal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
17.9.20 12:56

Musíte si to udělat hezké.. Já chodím s dětmi na dlouhé procházky. Sledujeme jak příroda postupně přechází v podzim. Když děti spí, čtu si knížku, uvařím kafíčko… Většinou mám i neco nspeceno. Zapaluji aroma lampičku s esenciálními oleji pro krásnou atmosféru. Nově jsem si dnes pořídila i difuzer, tak se nemůžu dočkat, až ho prubnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
17.9.20 13:00

Já bych se nadopovala E vitamínem, měsíc užívání neuškodí, pokud máš čistý štít v lécích. nebo vysadit lepek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 13:02

U nás byl ještě včera pařák 28°C (JČ) chápu splín, když se zima táhne už sedmý měsíc, ale tohle nemá nic společného s podzimem (který ke všemu ještě nezačal :lol:)

• Citovat
  • Nahlásit
1079
17.9.20 13:17

Hele já to mám taky. Ale mám to každoročně - prostě depka, že už se ten podzim/zima blíží :? Snažím se s tím pracovat, ale prostě to tak mám, že jak přijde září, já už počítám, kolik měsíců musím „přežít“ než začne vše na jaře zase krásně pučet. Letos do toho ještě ten okolní korona blázinec. Pak mi nepřidává to, že se kolem mě za poslední týden už několikrát někdo zmínil o vánocích (to mě vyloženě obtěžuje, že to někdo (i obchodníci) začíná řešit už v září).
No zakladatelko chci tím říct, že v tom nejsi sama :mrgreen: Já se teď snažím alespoň nasosat co nejvíc energie ještě z toho babího léta. Včera jsem poslala děti k babičce, plácla se na zahradu pod strom a půl hodiny jen tak ležela… krása :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2347
17.9.20 13:23

Taky nesnáším podzim a zimu. Podzim ale zatím nenastal. Takový ten hnusný sychravý. Ale dlouhé procházky mi dělají dobře, do sauny chodím a do bazénu, to můžeš s dítětem taky, našla jsem si tvůrčí koníček, šiju a zbožňuju to. Taky s podzimem ráda lenoším doma, svíčku zapálím a víno si naliju. A koupila jsem si jogomatku, že začnu cvičit jógu. Ještě letím za sluncem, na Djerbu a to těšení mě taky nabíjí a pak z toho budu ještě dlouho žít. Udělej si to, co nejlepší. Rozmazli se, třeba si kup nějaký heboučký svetr nebo příjemnou deku. Nebo choď pravidelně na masáže, pokud máš hlídání k dítěti. Já na tom dost makám, abych si to zpříjemnila a v únoru se už začnu těšit na jaro a léto a je to dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama