Pohlaví a neshodné TP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fufy
Stálice 67 příspěvků 31.10.14 08:27
Pohlaví a neshodné TP

Ahojte maminy. Blíží se listopad a mně porod. Mám dva termíny porodu - podle MS a UTZ - které se liší o 10 dní. Zkoumala jsem toto téma tu na fóru a došla jsem na zajímavou věc. Jsem zvědavá, co mi na to řeknete :)? Tedy pokud

1. termín podle UTZ výrazněji předbíhá termín podle MS, narodí se chlapeček,
  2. termín podle MS výrazněji předbíhá termín podle UTZ, narodí se holčička.

Jak to bylo u vás? Porod se blíží, vymýšlím kravinky, snad to taky znáte :mrgreen:.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mmmmm02
Stálice 85 příspěvků 31.10.14 08:29

U nas varianta 2 a chlapecek :D

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 31.10.14 08:30

Termin podle MS 7.1., termin podle UTZ 4.1. a 11.1. se narodila holcicka :-)

NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 31.10.14 08:31

U nás TP podle MS dřív, podle UTZ cca o týden dýl a týden po TP podle UTZ se narodil kluk. 2× :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 31.10.14 08:32

@Fufy Blbost. S pohlavím nemá TP co společného. Termíny se liší v návaznosti na to, jak má někdo tabulkovž menstruační cyklus (TP podle MS počítá s 28 denním cyklem a ovulací 14 den cyklu). UTZ termín bere v potaz skutečné stáří těhotenství.
Jinak já termín podle MS 4. podle UTZ 10., kluk se narodil 11.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 31.10.14 08:36

Varianta 2 a mám dva kluky :mavam:

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 31.10.14 08:41

U nás taky neplatí :D

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 31.10.14 08:44

U me trikrat sedi varianta c. 1.
Ted se mi oba terminy presne na den shoduji, tak jsem zvedava, co to tedy bude :)

mooch
Extra třída :D 13857 příspěvků 31.10.14 08:44

Varianta 1 a holcicka.

mooch
Extra třída :D 13857 příspěvků 31.10.14 08:45

A poprve se mi to shodovalo a taky holka.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65125 příspěvků 31.10.14 08:45

@Fufy Souhlasím s tím, to jak moc se liší TP závisí na tom, jak moc přesně člověk nahlásil datum poslední MS, jak má dlouhé cykly a tedy kdy je ovulace, jak moc přesně doktor změřil to dítko…
A jinak tedy u prvního byl lehce dřív dle MS a je to kluk a u druhého byl dle UTZ výrazně dříve a je to holka.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 31.10.14 08:46
@Svistice píše:
@Fufy Blbost. S pohlavím nemá TP co společného. Termíny se liší v návaznosti na to, jak má někdo tabulkovž menstruační cyklus (TP podle MS počítá s 28 denním cyklem a ovulací 14 den cyklu). UTZ termín bere v potaz skutečné stáří těhotenství.
Jinak já termín podle MS 4. podle UTZ 10., kluk se narodil 11.
:pankac: :pankac:
Zbytecne psat znovu napsala bych to skoro stejne :mrgreen:
bebu
Kecalka 424 příspěvků 31.10.14 08:47

No to je dobrá blbost :-)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 08:47
@Fufy píše:
Ahojte maminy. Blíží se listopad a mně porod. Mám dva termíny porodu - podle MS a UTZ - které se liší o 10 dní. Zkoumala jsem toto téma tu na fóru a došla jsem na zajímavou věc. Jsem zvědavá, co mi na to řeknete :)? Tedy pokud
  1. termín podle UTZ výrazněji předbíhá termín podle MS, narodí se chlapeček,
  2. termín podle MS výrazněji předbíhá termín podle UTZ, narodí se holčička.
Jak to bylo u vás? Porod se blíží, vymýšlím kravinky, snad to taky znáte :mrgreen:.

U Druhyho prcka se mi shodoval jak dle UTZ tak dle MS a byl to kluk a u prvního jsem porodila 3 dny před TP dle velikosti mimca a byla to holka :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 31.10.14 08:56

A když mi to sedí na den podle UTZ. i MS, tak co? :mrgreen: U obou dětí jsem měla jeden termín, stejný podle UTZ. i MS, mám dva kluky. Zkrátka kravina, jako ostatně x dalších věcí. Termín porodu a pohlaví nemá spolu společného vůbec nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >