Pohlaví dítěte podle tabulky

386
7.2.07 14:53

Pohlaví dítěte podle tabulky

Ahoj všichni, někdo mi dal odkaz na tuto tabulku o vypočtení pohlaví dítěte. Můžete napsat, zda vám to vyšlo podle této tabulky? Mně to u Adámka vyšlo. Jsem zvědavá, jak vám. Dík moc

Tabulka
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2617
7.2.07 14:57

Ahoj,
tak mně to u Adámka nevyšlo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
7.2.07 15:00

Ahoj,
mě Plzák vyšel na všechny tři moje děti a švagrový taky teď v září kluk. :lol: :lol: V naší rodině funguje na 100%. :lol: :lol: Lépe než čínský kalendář podle něj by měla být Ema kluk a švagrová by měla mít místo Kubíčka Haničku.Důležité je vědět,kdy přesně jste mimčo počali,u Emy to bylo o jeden den a byl by to kluk. :wink: :wink:

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
7.2.07 15:05

Tak mě podle tabulky vychází kluk, takže ne.e ;-)
Ale podle jiné (viz dole) mi vyšla holka :-)

https://www.emimino.cz/pages/story/887

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
7.2.07 15:05

mne tahle tabulka nefunguje.. at zadam co zadam (sebe nebo svagrovou nebo kamaradku) … tak vysledky jsou vzdycky stejne, vsude stejne pismenko …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
7.2.07 15:09

Tak mně zase čínský kalendář nevyšel. Hlavně nezapomeňte zadat správný rok početí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
7.2.07 15:11

Ahojka tak nám to vyšlo,ale podle týhle tabulky by sme měli jen kluky 10 po sobě… a my před 2rokama čekali holčičku… bohužel se nenarodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
7.2.07 15:22

ja mam na to jeste jinou formulku :-)

mesic poceti (napr. rijen je 10) + vek matky v dobe poceti (napr. 33) = 43 = 4 + 3 = 7

sude cislo = holcicka
liche cislo = chlapecek

vyslo to mne i mym kamaradkam. dulezity je spravny vek matky pri poceti … napr. kdyz mam narozeniny v polovine mesice a pocala jsem na zacatku mesice, tak stale pocitam ten nizsi vek :-)

i kdyz ve finale je ta sance vzdycky 50/50, ze ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.2.07 15:29

Tak mě tabulka nevyšla. Navíc nechápu tu „vhodnost“ to jako jak si sedím s mužem? celková vhodnost mi tam vyšla 50%…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5351
7.2.07 16:13

Tak to je první tabulka, kdy mi to vyšlo. Čekáme chlapečka a chlapeček mi vyšel…

Pavlička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
7.2.07 17:56

Tak i mně to podle téhle tabulky vyšlo… ale já na tyhle věci moc nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
7.2.07 17:57

jsem z toho jelen.. tam je napsáno, že se nedoporučuje používat retrospektivně, takže to asi není použitelné, ne? je to spíš pro plánování data početí.. nebo?
jinak, když jsem tam zadala naše data, nesedělo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
7.2.07 20:11

Tak tabulka mi říká „nelze předpovědět“, nevyšel mi ani čínský kalendář, ani výše uváděná číselná metoda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
7.2.07 20:15

TAk mne to vyslo jak na cinskem, tak i plzak

Akorat u plzaka byli X-cata, bohuzel se narodil jen Jenda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
7.2.07 20:18

Tak mně to taky nevyšlo ani v jedné tabulce - čekáme v červnu holčičku a podle Plzáka i podle číňanů by to měl být kluk - tak doufám, že to z té plodovky nespletli 8O
http://tickers.TickerFactory.com/…176/preg.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama