Pohlaví: jak poznat holčičku

3
13.4.21 16:55

Pohlaví: jak poznat holčičku

Ahoj holky, já bych se chtěla zeptat, podle čeho u vás doktorka určila, že čekáte holčičku? Mě ve 13+5 na screeningu řekla, že močová trubice miminka je směrem dolů a že to bývá u holek. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20166
13.4.21 17:08

Přesně podle toho. Podle sklonu pohlavního hrbolku, jinak to v tuhle chvíli zjistit nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
13.4.21 17:09

U obou dětí jsem ve 14 tt (13+…) věděla pohlaví. Doktor to proste viděl :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
13.4.21 17:12

Podle sklonu pohlavního hrbolku, ale i tak je to v tomhle týdnu spis sazka do loterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53292
13.4.21 17:38

Ano, sklon pohlavního hbolkuu. V kombinaci zkušený doktor, kvalitní ultrazvuk a štěstí na správné natočení miminka je to dost spolehlivé. Pokud něco z toho chybí, spolehlivost klesá. Ale ano, i u nás si ve 14.tt byla dr. jistá a měla pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
13.4.21 19:31

V tomhle týdnu pouze podle sklonu pohlavního hrbolku. U nás doktorka řekla, že to spíš vypadá na chlapečka. No a za měsíc se mi má narodit dcera :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.4.21 07:43

U nás si paní doktorka nebyla úplně jistá, řekla ze to vypadá na pipinku, ze nevidí pytlik ale dva bochánky 😂 a potvrdil nám to pan doktor na 2 screeningu, kdy řekl, ze má holka stydký kosti a že z toho pinďoura už nevykouzlí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 11:43

My zatím nevíme… U synů sme ve 12 tt věděli ted nevime. Příští tyden 16tt jdeme na vyšetření tak snad… Dr říkal že neví ale že budeme manželovi věřit že tentokrát dělal tu holku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat