Pohlavní hrbolek 13+0 týden těhotenství. Jak určit pohlaví mimink

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pabruh
Nováček 9 příspěvků 18.01.18 19:23
Pohlavni hrbolek 13+0

Ahoj holky, chci se zeptat. Tento tyden jsem byla na ultrazvuku v tydnu 13+0 (podle ultz 12+4). Tak nejak jsem doufala, ze mi doktor uz prozradi pohlavi(od hodne znamych jsem slysela, ze uz jim ho v tomto tydnu rekl). Kdyz tam najel, zdalo se mi, ze vidim pohlavni hrbolek jak smeruje nahoru, ale nakonec mi doktor rekl, ze jeste rict nemuze, ze to bude lepe poznat az cca za tyden, ale ze uhel hrbolku je mene nez 30stupnu. Samozrejme, budu rada za chlapecka i holcicku, hlavne at je mimco v poradku.Ale holcicka by byla pro nas takova „tresnicka na dortu“. :) Chci se zeptat, mate s tim nekdo zkusenost? Je mozne ze se hrbolek jeste posune nahoru?

Přečtěte si článek: Určení pohlaví dítěte - od kterého týdne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emmulka
Kecalka 371 příspěvků 18.01.18 19:28

Nevím zda se posune, ale v 13tt nám mudr řekla na 80% chlapečka podle hrbolku a další UTZ už to byla holčička a právě teď kojím holčičku, které jsou tři týdny… :srdce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 18.01.18 19:37

@pabruh Určitě nespechat kluk je vidět cca okolo 19 týdne holka se 100% jistotou až 20-24tt to je podle mě jelikož mám doma obě pohlaví. Nikdy nevěřím dopředu jelikož v těchto týdnech je klitoris stejný velikosti jako pindík.

pabruh
Nováček 9 příspěvků 18.01.18 19:40

Tak uvidime, chlapecka uz doma jednoho mame, tak holcicku bych si ted mooc prala :)

Příspěvek upraven 18.01.18 v 20:03

Uju
Kelišová 6481 příspěvků 18.01.18 19:46

Mš řekl doktor něco málo po 13tt že to je na 70 procent kluk.Za cca 4týdny to už byla holčička a ta se taky narodila.

Jindřiš
Extra třída :D 10437 příspěvků 18.01.18 19:52

V 13.tt mi dr. řekl, ze to bude na 70% kluk a trefil se.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 18.01.18 19:56

Mě řekl tento týden holčičku a bylo to 12+5, ale růžově věci ještě kupovat nebudu, počkám si na velký ultrazvuk ve 20 tt.

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 18.01.18 20:03

Mě řekli že to bude kluk už ve 12+5,a bylo to tak.

wewa
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 18.01.18 20:06

Ani jednou mi doktorka takhle brzy pohlaví říct nechtěla s tím že je to brzy. Prvního máme syna, teď čekám 3 a 22tt a prý holka. Potvrdí mi to prý v pondělí (pokud nebude za stydlivku :) )jdu do Profemy tak uvidíme :palec:

pabruh
Nováček 9 příspěvků 18.01.18 20:08

Me se nejprve zdalo, ze vidim pohlavni hrbolek jak smeruje jasne nahoru (ale mozna bylo mimco i jinak natoceny) a reagovala sem na to, ze uz vidim chlapecka. A pan doktor mi rekl, ze v tomto tydnu to maji holky i kluci a ze to lip bude videt az za tyden (zrejme myslel hrbolek). Pak tam jeste chvilku ultrazvukem jezdil a nakonec rekl, ze uhel je pod 30stupnu.Ale nelotvrdil mi nic…a ted musim 3 tydny cekat a mam pocit, ze to vuuubec neutika :D

kuklisek
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 18.01.18 20:50

Jeste vydrzte:-) me v to to obd rekla mudr ze spis holcicka, pak to byl vzdy spise chlapecek - mimco bylo KP - a mame holcicku;-)

angelrose
Nováček 4 příspěvky 17.02.18 14:36

U prvniho mimca mi ve 12 tydnu rekli, ze to bude 100% kluk a byl tam. Byl videt jak hrbolek, tak snad i kulky. A ted jsem byla ve 13 tydnu a opet rekli, ze to bude kluk, na 3D zobrazeni kulky byly videt tak, ze by to poznal i lajk :-). Podle me hodne zalezi na tom, kam jdete a jak kvalitni ultrazvuk maji. Ja byla na screeningu v Podoli a s utz, ktery ma muj doktor se to neda srovnat.

Nancyy
Kecalka 277 příspěvků 26.03.18 20:20

@Emmulka a mužů se zeptat v kterém městě se spletli? :lol:

Emmulka
Kecalka 371 příspěvků 26.03.18 21:23

@Nancyy České Budějovice…

Nancyy
Kecalka 277 příspěvků 27.03.18 07:22

@pabruh jsem na tom úplně stejne :-) dle babskych rad pocurana soda prstýnek nevolnosti všechno čínské kalendáře Pocky podle krev matky podle stranu krve rodičů holka :lol: na ultrazvuku 12+0 prý doktor malému říká tak budeš mit brachu :lol: a malej to nějak zazdil a po dalších 10 minutách říká maminko a co teda čekáme? A doktor už mlčel : takže jak se rika naděje umírá poslední :) taky bych si přála holčičku… ale pro me je význam určení pohlaví až 20 tyden :potlesk: jinak je tady všude dost holek co jim řekli takhle brzo pohlaví a ve 20 se to změnilo :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama