Screening Downova syndromu negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 18.01.18 14:04
Screening Downova syndromu negav

Ahoj co znamená?
screening negativní. vzhledem k velmi nízké hodnotě papp-a doporučuji integraci s výsledkem 2. trimestru
PAPP-A 0,77 velmi nízké 0,38 korigovaný Mom.
S- glukóza 4,4

Tak co je to nějaká problém? ted si hledám informace o těchto zkratkách. Děkuji.

Přečtěte si článek: Downův syndrom konzultujte s odborníkem

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13562 příspěvků 18.01.18 14:07

Udělaj ti tripply a oba výsledky dají dohromady a něco jim z toho vyleze. Tak jsem to měla u prvního.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 18.01.18 14:10

Čekám druhé a nepamatuji si už co u toho prvního, ale ten byl předčasný a též rizikový, navíc jsme v práci sletěla ze schodů a to jsme na konci 4. měsíce na triple test jdu 31.1.2018

Majdina82
Závislačka 2951 příspěvků 18.01.18 15:45

@CoocaCola Podle mě je to v pořádku, problém je u pozitivního výsledku. Asi ti porovnají nějaké hodnoty u 2. screeningu ve 20. týdnu. Pokud by byl problém, tak by ti to řekli.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.01.18 11:31
@Majdina82 píše:
@CoocaCola Podle mě je to v pořádku, problém je u pozitivního výsledku. Asi ti porovnají nějaké hodnoty u 2. screeningu ve 20. týdnu. Pokud by byl problém, tak by ti to řekli. [/citace)
Jasně :)
23tinka23
Povídálka 41 příspěvků 19.01.18 16:38

Ci takhle se zeptat doktora, ten se vtom asi vyzna lépe než my

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >