Screening Downova syndromu negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 18.01.18 14:04
Screening Downova syndromu negav

Ahoj co znamená?
screening negativní. vzhledem k velmi nízké hodnotě papp-a doporučuji integraci s výsledkem 2. trimestru
PAPP-A 0,77 velmi nízké 0,38 korigovaný Mom.
S- glukóza 4,4

Tak co je to nějaká problém? ted si hledám informace o těchto zkratkách. Děkuji.

Přečtěte si článek: Downův syndrom konzultujte s odborníkem

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 18.01.18 14:07

Udělaj ti tripply a oba výsledky dají dohromady a něco jim z toho vyleze. Tak jsem to měla u prvního.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 18.01.18 14:10

Čekám druhé a nepamatuji si už co u toho prvního, ale ten byl předčasný a též rizikový, navíc jsme v práci sletěla ze schodů a to jsme na konci 4. měsíce na triple test jdu 31.1.2018

Majdina82
Závislačka 2802 příspěvků 18.01.18 15:45

@CoocaCola Podle mě je to v pořádku, problém je u pozitivního výsledku. Asi ti porovnají nějaké hodnoty u 2. screeningu ve 20. týdnu. Pokud by byl problém, tak by ti to řekli.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.01.18 11:31
@Majdina82 píše:
@CoocaCola Podle mě je to v pořádku, problém je u pozitivního výsledku. Asi ti porovnají nějaké hodnoty u 2. screeningu ve 20. týdnu. Pokud by byl problém, tak by ti to řekli. [/citace)
Jasně :)

23tinka23
Povídálka 39 příspěvků 19.01.18 16:38

Ci takhle se zeptat doktora, ten se vtom asi vyzna lépe než my

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama