Udělá špatný dojem pomačkaná košile?

Anonymní
20.1.21 16:22

Pohovor - pomačkaná košile

Byla jsem na 2. kole pohovoru a stala se mi taková nepříjemnost..doma jsem si žehlila košili, ale cestou v autě se mi ve spodní části dost pomačkala, takže jsem z toho byla rozhozená a bojím, že to udělalo špatný dojem..Asi řeším úplný blbosti, ale oblečení na pohovoru je taky dost zásadní věc podle mého..Myslíte, že i takový detail může rozhodnout o přijetí? Jestli to nevyjde, tak pro příště aspoň vím, jaké oblečení nechat raději ve skříni :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
20.1.21 16:27

Spis bych řekla, ze blbě mohlo zapůsobit to, ze ses rozhodila z pomackany košile :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
20.1.21 16:32

Tomuhle se rika overthinking a je to fakt peklo.

Takze s tim prestan, je to blbina a absolutne nema smysl takovou kravinu resit.
Nejdulezitejsi je sebevedomi a nenechat se rozhodit takovyma vecma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
20.1.21 16:38

Buď v klidu, takový detail při pohovoru nerozhodne. A ty se nestresuj takovými banalitami ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
20.1.21 16:39

Pokud ses hlásila na pozici kde je nejdůležitější vzhled a to že se sama umíš upravit do vzhledu požadovaného zaměstnavatelem, tak ti to asi pár bodů dolu přineslo.

Všude jinde je to spíš šumák.

Důležité na pohovorech je tvoje dostavadní zkušenost a to co a jak řekneš či neřekneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 16:54

V klidu, určitě to je ok. Nemyslím, že by si toho všimli. Já byla jednou na pohovoru a začal mi přitom zvonit budík (vypnutý zvuk byl, ale budík budí i tak). Jsem ho zapomněla vypnout :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1305
20.1.21 17:16

Záleží na firmě a pozici, ale většina si toho ani nevšimne, natož, aby to přineslo body dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62141
20.1.21 17:56
@Anonymní píše:
Byla jsem na 2. kole pohovoru a stala se mi taková nepříjemnost..doma jsem si žehlila košili, ale cestou v autě se mi ve spodní části dost pomačkala, takže jsem z toho byla rozhozená a bojím, že to udělalo špatný dojem..Asi řeším úplný blbosti, ale oblečení na pohovoru je taky dost zásadní věc podle mého..Myslíte, že i takový detail může rozhodnout o přijetí? Jestli to nevyjde, tak pro příště aspoň vím, jaké oblečení nechat raději ve skříni :D

Problém je to, že tě to rozhodlo.. Jak si pak poradíš s pracovním stresem? Tohle je špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
20.1.21 18:47

Tak na košili je asi poznat, jestli je pomačkaná od sezení anebo nevyžehlená. První dojem je sice důležitý, ale nevím, pro kterou pracovní pozici má rovná košile bez záhybu tak stěžejní úlohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat