Asistenti pedagoga, co nyní děláte?

Anonymní
19.1.21 14:49

Asistenti pedagoga, co nyní děláte?

Asistenti pedagoga, jak nyní pracujete v době distanční výuky? Já ráno sama online se „svými“ dětmi, pak jsem připojená na online výuku a pak jdu do družiny. Práce v družině není moje práce, ale z důvodů zachování homogenních skupin musím.
Můžete popsat svůj pracovní den a jestli se vejdete do úvazku? Dělá někdo potom večer ještě se „svými“ dětmi domácí úkoly?
Prosím o zachování anonymity nebo smazat. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.1.21 15:06

Ahoj, já se dopoledne připojuji na online hodiny celé třídy a pak jezdim do školy, kde mam individuální konzultace(doučování) s dětmi, které to potřebují. Já mam teda 3/4 úvazek, tzn. do půl druhé, takže mi to vychází. Vlastní děti mam v první třídě, takže chodí normálně do školy a úkoly máme denně tak na cca půl hodinky. V družině jsem taky párkrát zaskakovala, ale měla jsem to zaplacené jako přesčas. Eva

• Citovat
  • Nahlásit
52229
19.1.21 16:23

Moji sverenci nezvladaji on-line. Takze mame kazdy den dopoledne konzultace ve skole, kdy jsme jeden na jednoho. Priprava ukolu, pracovnich listu pro ne atd. Takze to je ted moje hlavni napln. Starat se a venovat mojim sverencum. Chodim do prace normalne od rana. Dneska jedna tridni chtela pripravit pomucky do CJ na pocitaci, tisk, laminovani. Prubezne si reknou, ze chteji pomoc.
I v beznem rezimu mam od obeda druzinu. Jen ted mam jinou skupinu. Kdyz mam cas, tak si delam pomucky, pripravu do druziny, ukazky tvoreni, sablonky atd. Ale ja jsem na pul uvazek AP a vetsi uvazek odpoledne vychovatelka. Vcera jsem dopisovala tridni knihu SD, ze tam jsem musela cekat na pokyn hlavni vychovatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 16:28

Nyní procvičuji s dětmi čtení, 2× týdně 2 hodiny - mám děti na čtyři skupinky po šesti. Nejdříve čteme z knihy, co jinak čtou ve škole a pak dávám jednotlivým dětem otázky z té kapitoly. Jednak abych se ujistila, že dobře vnímaly, co čtou plus aby si rozšiřovaly slovní zásobu a také zlepšovaly vyjadřovací schopnosti.
Dále každé pondělí doučuji jednoho chlapce angličtinu, ve které má dost mezery.
Mimo to si vyučuji své dítě, které je na distanční výuce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat