Práce ve školni jídelně

Anonymní
18.1.21 08:42

Práce ve školni jídelně

Anonymní omlouvám se za anonymní ale mám tříleté dítě a stydím se za to že mám trému jít se ptát na práci pracovat chci a i jsem se už ptala ale zatím stoho nic moc nevyslo a mám vždy velkou trému hledám už teď i když mi rodicak konci až za půl roku tak mám strach z pracáku a tak trochu nevím kde se ptát mám vyhlédle nějaké práce a hlavně jednu chtěla bych se zeptat ve školni jídelně ale v tomto případě nevím kde je lepší se ptát přímo ve školni jídelně nebo jít za ředitelem a nebo stim otravovat starosty. Vím je to detinksky dotaz ale ptám se na práci poprvé a jsem hodně nesměla a zakřikla tak se prosím nezlob te za tenhle dostaz děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57506
18.1.21 08:46

Skoč do vybrané jídelny a zeptej se, zda vůbec někoho hledají…
Hlavu ti nikdo neutrhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
18.1.21 08:46
@Anonymní píše:
Anonymní omlouvám se za anonymní ale mám tříleté dítě a stydím se za to že mám trému jít se ptát na práci pracovat chci a i jsem se už ptala ale zatím stoho nic moc nevyslo a mám vždy velkou trému hledám už teď i když mi rodicak konci až za půl roku tak mám strach z pracáku a tak trochu nevím kde se ptát mám vyhlédle nějaké práce a hlavně jednu chtěla bych se zeptat ve školni jídelně ale v tomto případě nevím kde je lepší se ptát přímo ve školni jídelně nebo jít za ředitelem a nebo stim otravovat starosty. Vím je to detinksky dotaz ale ptám se na práci poprvé a jsem hodně nesměla a zakřikla tak se prosím nezlob te za tenhle dostaz děkuji

Většina lidí má trému, práce v kuchyní je náročná tahání hrnců atd.Ale zase si domů doneseš jídlo prázdniny a jen ranni. Zavolej řediteli, sekretářce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
18.1.21 08:49

Napis si životopis i když jsi ještě nedělala to nevadí. Napíšeš tam jakou máš školu, rodicak, své dovednosti. A šla bych se zeptat rovnou k vedoucí školní jídelny. Ideálně si tam zavolat a domluvit si schůzku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
18.1.21 09:17
@Annabela11 píše:
Většina lidí má trému, práce v kuchyní je náročná tahání hrnců atd.Ale zase si domů doneseš jídlo prázdniny a jen ranni. Zavolej řediteli, sekretářce

To s tím jídlem už ve většině případů není pravda. Konkrétně u nás byly prohlídky jak v diamantových dolech, byl problém i vzít si starou oschlou rýži pro slepice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
18.1.21 09:55

@ropucha 02 Aha…tak u nás to stále funguje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 10:16

Moc děkuji za rády životopis jsem si už si napsala a zavolám hned příští týden jak bude brouček ve školce dávám ho tam jen nazkousku nejde mi o jídlo jdemi hlavně jen o to mít jen ranní s malým dítětem, zatím moc děkuji chtěla jsem napsat meil ale telefonát je asi lepší i když si říkám že meil je lepší připomenutí. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
20730
19.1.21 19:47

Dělám také ve školní jídelně, sice jen na dobu obědů, ale musím říci, že i tak je tam makačka a většinou se zastavíš někdy na 5 minut mezi volnou jídelnou.
Nevím, na jaký úvazek tam chceš jít, jestli na 8h nebo kratší.
Nic to není, nemusíš se stresovat, jen se dojdi zeptat vedoucí jídelny a on/a Ti řekne, co a jak.
Já jsem také měla obavy, ale jakmile jsem tam vkročila, tak to ze mě spadlo.
Držím :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 08:32
@jitka 11 píše:
Dělám také ve školní jídelně, sice jen na dobu obědů, ale musím říci, že i tak je tam makačka a většinou se zastavíš někdy na 5 minut mezi volnou jídelnou.
Nevím, na jaký úvazek tam chceš jít, jestli na 8h nebo kratší.
Nic to není, nemusíš se stresovat, jen se dojdi zeptat vedoucí jídelny a on/a Ti řekne, co a jak.
Já jsem také měla obavy, ale jakmile jsem tam vkročila, tak to ze mě spadlo.
Držím :palec: :palec:

No klidně zatím jen nachvili a pak na dyl trochu vím o co jde dělala jsem chvíli na internetni škole v kuchyni ale jen praxe při studiu takže mám jen představu. O víkendu napíši meil do jídelny at nevolam nevhod a zatím to nezpicha mám ještě půl roku rodičak jinak moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat