Pohovor v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wwital
Nováček 7 příspěvků 08.11.18 13:46
Pohovor v německu

Dobrý den, chci se zeptat někoho kdo má zkušenosti s pohovorem v německu, jestli ověřují nějakým způsobem, pravost životopisů, ať už se to týká vzdělání, praxe apod

Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 4 inzeráty 08.11.18 13:56

To jako vazne? :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.11.18 14:01

@Wwital ke vzdělání musíš doložit potřebné dokumenty, já třeba z kursů musela nechat přeložit do němčiny. Praxi si ověřit mohou, ale nemusí, záleží na firmě. Ale sami pak uvidí, co dotyčný (ne)umí.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6747 příspěvků 08.11.18 14:02
@Wwital píše:
Dobrý den, chci se zeptat někoho kdo má zkušenosti s pohovorem v německu, jestli ověřují nějakým způsobem, pravost životopisů, ať už se to týká vzdělání, praxe apod

Nejvyšší vzdělání mohou chtít doložit, z minulého zaměstnání mohou chtít reference. Mimochodem pokud si už někdy do dané firmy životopis poslala a teď pošleš upravený, viz tvoje druhá diskuze, tak na to klidně mohou přijít .

pikola
Neúnavná pisatelka 19443 příspěvků 08.11.18 14:06

Proč, plánuješ jim lhát?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.11.18 14:10

Aaa teď jsem si najela na tu druhou diskuzi. Na to si dej hodně velký pozor, mně volali nedávno z firmx, do které jsem posílala životopis před třemi lety.

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 08.11.18 15:11

Pracovala jsem v Německu před mateřskou. Nejprve jako ošetřovatelka a pak pro firmu na personálním a každý den přišlo minimálně 5 životopisů a když byl zájemce lukrativní, vždy byl pozván na pohovor a následně se ověřovala pravost vysvědčení, kurzů, popřípadě doporučení. A rovnou řeknu, když přišel životopis s uvedenou znalostí jazyka úrovně B a výš a byl přiložený motivační dopis a v něm jsem našla jako Češka hrubky znalosti A1, tak to něco vypovídá. Jinak pohovor probíhal vždy v němčině a spousty čechů se domnívala, když jsem čech, že s nima budu mluvit česky a proto uváděli vyšší znalost, aby měli lepší šanci :zed: nevím, v čem chcete lhát, ale může to být trestné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >