Pohřeb kamaráda - jakou květinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 11:35
Pohreb kamarada

Dobry den. Jdeme na pohreb kamarada, motorkare.. Bylo mu 25 let. Potrebuju poradit, nebude blby, kdyz mu koupime kytku a pak ji tam dame? Vim, ze se dava sudy pocet, ale jaky druh kytky nevim.. Poradite? Neni blby dat chlapovi kytku? Nebo co byste doporucili koupit na pohreb? Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 05.07.19 11:37

Ja bych tohle nijak extra neresila. Kup nejakou vetsi kytici. U kazdeho krematoria byva kvetinarstvi, tam budou vedet.

vokishka
Extra třída :D 14888 příspěvků 05.07.19 11:38

V kvetinarstvi vam poradi, kterou kytku. Taky jsem normalne kupovala jytku a bylo jich tam plno. Co jineho.

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 05.07.19 11:38

Poradí ti v květinářství. Jinak je to poslední, co bych řešila při takové tragédii, jestli je kytka blbá.

pannda
Kelišová 7029 příspěvků 37 inzerátů 05.07.19 11:39

Určitě kytici, sudý počet. Nikoho tím neurazíš.. Růže, gerbery…

Sue2008
Kecalka 464 příspěvků 05.07.19 11:43

Zásadně dojdu do květinářství a povím, na jakou příležitost potřebuji kytku a za kolik (třeba pohřeb dědy, kolem 1500). Ještě se mi nestalo, abych udělala ostudu. Upřímnou soustrast.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 05.07.19 11:44

Co mel rad za piti? Polozila bych mu tam lahev s jeho oblibenym chlastem obvazanej cernou stuhou.

mrav
Vesmírná mluvilka 30207 příspěvků 05.07.19 11:48

Upřímnou soustrast. Koupil bych mu kytku - tím nic nepokazíš. :mavam:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15450 příspěvků 05.07.19 11:50
@Micaella22 píše:
Co mel rad za piti? Polozila bych mu tam lahev s jeho oblibenym chlastem obvazanej cernou stuhou.

tak tohle mi přijde docela blbý, pokud bych pohřbívala někoho z rodiny tak by mě tohle velmi urazilo a naštvalo

Anik
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 05.07.19 11:51

To mi přijde blbé, alkohol ve spojení s motorkářem, to bych vážně nedělala, navíc pokud zemřel třeba na silnici, i kdyby ne svojí vinou. Ale i kdyby ne. Kytkou se nic nepokazí, v květinářství poradí.

@Micaella22 píše:
Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 05.07.19 11:58
@Anonymní píše:
Dobry den. Jdeme na pohreb kamarada, motorkare.. Bylo mu 25 let. Potrebuju poradit, nebude blby, kdyz mu koupime kytku a pak ji tam dame? Vim, ze se dava sudy pocet, ale jaky druh kytky nevim.. Poradite? Neni blby dat chlapovi kytku? Nebo co byste doporucili koupit na pohreb? Diky

Jdi do květinářství, řekni, že je to pro mladého muže na pohřeb. Měli by si poradit. Nevymýšlela bych flašky. Jak se pak zvedaji všechny kytky na konci, mohlo by se to rozbít.

Kajak18
Kecalka 454 příspěvků 05.07.19 12:20

V květinářství ti vhodnou navážou, stačí říct, pro koho ji potřebuješ. Myslím, že i kdyby se květinářka hodně netrefila, tak to bude to poslední co jeho rodina bude řešit. Mě umřel kámoš, když měl 29 a tohle info v květinářství stačilo.

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 05.07.19 12:26
@Micaella22 píše:

To ma byt narazka na alkohol za volantem? Pekne nechutne, byt pozustala, treba maminka, tak ti tu flasku omlatim o hlavu.To uz lepe nejake LP s oblibenou kapelou, kdyz to chces vzit osobne.

Ale.jak radi ostatni, v kvetinarstvi poradi a ano, i muzum se davaji na rakev kvetiny.

drsňačka
Kecalka 246 příspěvků 05.07.19 12:31

Kytka pro chlapa rozhodně není trapas!! Kup třeba dvě lilie a polož je tam.. Mi, když umřela kamarádka (42let), tak jsem koupila 4 bílé růže a položila ji je tam… Záleží, kolik do toho chceš investovat… :hug:

mado
Kelišová 5336 příspěvků 05.07.19 12:52

Kytku nebo smuteční věnec, můžeš přidat stuhu s osobním věnováním. Synovi jsem kupovala, když jim zemřela spolužačka malého keramického andílka, děti dávaly k rakvi plyšáky, ale to bylo dítě.
S tou lahví je to mimo, úplně se mi vybavil hokejista Lubina, jak poté, co ožralý ve velké rychlosti vjel do protisměru a sestřelil auto, od nehody utekl, tak ještě chodil v tričku s nápisem - zrušte nejvyšší povolenou rychlost na dálnici.
Pitomec arogantní, já být pozustalým, tak :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama