Pohyby 31+2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 09:55
Pohyby 31+2

Ahoj holky, do vcerejsiho vecera jsem mimco citila snad porad, az se mi to zdalo fakt hodne, dnes jsem se probudila v 6 hodin a ani jednou jsem ho jeste od te doby necitila. Pritom do ted bylo mimco kazdy den hned od rana velmi aktivni. Je duvod se strachovat?

Reakce:
Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 23.06.19 09:58

Ano, vyrazila bych do nemocnice. Asi mas i spatny pocit, kdyz zakladas diskuzi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 10:00

Ahoj pokud se ti něco nezdá šup na pohotovost, měla jsem to podobně nechali si mě tam něco se jim nezdálo skrz srdeční akci. Ale jinak se uvádí podle dr pokud 12 h neucitis raději k doktorovi. Přeji hodně štěstí a aby mimnco bylo jen otočené :kytka:

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 23.06.19 10:01

Dala bych si něco hodně sladkého, horkou sprchu a jestli to mimčo nerozhejbe tak bych jela do nemocnice. V tomhle týdnu mě malej kopal neustále, sem nemohla udělat ani rychlejší krok

Denoir
Povídálka 15 příspěvků 23.06.19 10:03
Ano

Dobrý den,
zkuste miminko nějak vzbudit! Trošku pošťouchnout, do sprchy, zakroužit v bocích! Nechci vás strašit, ale takto jsem letos přišla o miminko v 37tt! Béďa byl velice aktivní a najednou nic.. bohužel, když už jseme přijeli do nemocnice nenašli srdeční akci..
Je lepší jet do nemocnice 100× zbytečně než něco podcenit… Držím vám všechny palce co mám!! Ať je vše v pořádku!! :srdce: :srdce: :srdce:

debra.morgan
Echt Kelišová 9470 příspěvků 23.06.19 10:04

Me porad nekope a to jsem o par tydnu dal nez ty, kolikrat ho půl dne ani necitim, pak chvilu jo a pak zas ne… ja bych neplasila.

mau-mau
Závislačka 4082 příspěvků 23.06.19 10:45

Já jsem skoro stejně jako ty, nepatrně dál a jsou noci, kdy se pohybem dítěte vzbudím, a pak velmi výjimečné, že ne. Ale malá se hýbe sama a nikdy zatím nedošlo na to, že bych ji musela zkoušet nějak rozhýbat. Přes den se hýbe dost. Mám i angel sounds, ale ten už teď používám výjimečně. Zkusila bych ji nějak rozpumprlíkovat a kdyby se nehla ani tak, jela bych na pohotovost. Ale uklidním tě, že v předchozím těhotenství se mi to u kluka nepovedlo, celou noc mě nevzbudil, ráno se nehýbal, já hotovo, že budu rodit mrtvý dítě a na pohotovosti ok, záznam ukázkový a sestra se divila, že ty pohyby necitim.. :nevim: A je v pořádku :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 15:11

Holky moc diky vsem za odpovedi. :) Ja se vzdycky tak vydesim, ona nekdy ta hranice, kdy je to v pohode a kdy to muze neco znamenat je dost mala, z toho jsem na prasky, samozrejme chapu, ze to pozna jen doktor, ale nekdy i zkusenosti ostatnich hodne pomohou… Malej se chvilku po obede ozval a ted znova, sice to nejsou zadne uplne intenzivni pohyby jako vcera a pred tim, ale hlavne, ze se hybe, ne? :) Dost se mi ulevilo.

mau-mau
Závislačka 4082 příspěvků 23.06.19 15:16

Že se hýbe je super, ale pokud je to výrazná změna v pohybech, možná by to chtělo se lékaři zmínit, aby se zkontrolovaly průtoky, množství vody a tak. Myslím, že se to říkalo, že výrazná změna v pohybech může něco značit. Jako nejen méně, ale i když se najendou dítě mele výrazně moc. :nevim:

nirei
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 23.06.19 15:22

U mě se v obou těhotenstvích střídaly dny s velkou a velmi malou aktivitou, úplně běžně. Kdybych měla jezdit na pohotovost pokaždé, když jsem miminko pár hodin necítila nebo zaznamenala změnu, byla bych tam pořád. Nicméně každý to má jinak a je fakt, že nic není radno podceňovat.

Váš příspěvek
Reklama