V 17 těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Edeeemi
Nováček 4 příspěvky 23.06.19 09:10
V 17 těhotná?

Dobrý den, asi víte, proč píšu. Potřwbuji se zeptat. S přítelem jsme spolu spali nechráněně, jelikož nesmím užívat antikoncepci skrz onemocnění. Mám strach že jsem těhotná. Mám takový výtok, někdy bílý někdy vodový. Začínají mě na dotek bolet prsa a to mám ještě cca 6 dnů do začátku nové menstruace. Občas mám bolesti v podbříšku. A bývá mi občas špatně pi ránu a mívám strašně chutě. Je možný, že jsem těhotná? Děkuji předem za všechny rady a odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martanka92
Kecalka 394 příspěvků 23.06.19 09:12

Po nechráněné styku je možné, že jsi těhotná. Počkej jestli se dostaví menstruace a když ne kup test…

Safrik
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 23.06.19 09:14

Pokud neprijde MS, udelej si test..

Janli
Echt Kelišová 9266 příspěvků 23.06.19 09:14

Měla jsi nechráněný styk, můžeš být těhotná. Teď musíš počkat na začátek menzes a udělat si test. A ty kecy o antikoncepci si nech od cesty. To tě ve škole neučili, že existuje i jiná antikoncepce než hormonální? Už jsi někdy slyšela o kondomu, pesaru a podobných vymoženostech? :roll:

mau-mau
Závislačka 4081 příspěvků 23.06.19 09:14

Každý, kdo má dělohu, vejcovody a vaječníky a měl nechráněný pohlavní styk může být těhotný. :palec: Ovšem ta šance je cca 20%. Záleží, kdy to bylo v době cyklu a tak. Zkus za týden test a příště se chraňte jiným způsobem :palec:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 23.06.19 09:16

Ano, je to možné. Good luck a příště aspoň kondom

lachtanice86
Echt Kelišová 8299 příspěvků 23.06.19 09:21

@Edeeemi to ti skrz nemoc zákali používat i kondom, pesar, gel atd? Ti nevěřím. A odpověď na otázku. Měla si pohlavní styk bez ochrany, takže ano, můžeš být těhotná. Počkej zda vynechá ms a udělej si test.

Edeeemi
Nováček 4 příspěvky 23.06.19 09:29

Kondom jsme poctivě měli, ale praskl, takže jsme se snažili chránit…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 23.06.19 09:34
@Edeeemi píše:

Proč si to tedy neřešila ihned na gyndě?
Každopádně prsa mě bolí každý měsíc cca týden před menses, výtoky, které nezapáchají a nesvědí jsou fyziologické a bolestivý podbřišek může být k menses a nebo taky zaražený prdy.
Zajímavý, kolik ženských nemůže brát HA skrz nemoc a pak jim praskají kondomy. Já jsem kondomů za svůj život použila dost a dost a nepamatuju si, že by nějaký praskl. Pokud nemůžeš brát HA, tak kromě kondomu použij ještě spermicidní gel, sledování plodných dnů, přerušovanou soulož, pharmatex…možností je mrak.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 23.06.19 09:36

Ono je to těžko říct, protože spousta těch příznaků těhotenství je stejná jako příznaky procházející ms :think: musíš prostě počkat, jestli ti dorazí menstruace, teď už stejně nic nenadelas. Nicméně já třeba těhotenství poznala tak, že mi týden před termínem ms hrozně bolela prsa, což normálně nemivam. Ale na nějaké ranní nevolnosti je brzo, ty způsobuje hormon hcg a kdybys je měla, tak už bys musela mít pozitivní test. Hodně toho taky dělá psychika, si ty příznaky můžeš vsugerovat a nervama si oddálit i tu ms.

Kelsey
Hvězda diskuse 46240 příspěvků 23.06.19 09:46

I kondom nesmis pouzivat, ze mas nemoc? Tak se nediv, ze budes tehotna.

Šáruší
Závislačka 3426 příspěvků 23.06.19 10:00
@Edeeemi píše:

a jak jste se snažili chránit? To mi řekni. Jinak, pokud jsi měla nechráněný styk, můžeš být těhotná, s jakou pravděpodobností ti nikdo neřekne. Teď ti neřekne ani gynekolog, nic by neviděl.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 23.06.19 10:23
@lleennttiillkkaa píše:
Proč si to tedy neřešila ihned na gyndě?
Každopádně prsa mě bolí každý měsíc cca týden před menses, výtoky, které nezapáchají a nesvědí jsou fyziologické a bolestivý podbřišek může být k menses a nebo taky zaražený prdy.
Zajímavý,kolik ženských nemůže brát HA skrz nemoc a pak jim praskají kondomy. Já jsem kondomů za svůj život použila dost a dost a nepamatuju si, že by nějaký praskl. Pokud nemůžeš brát HA, tak kromě kondomu použij ještě spermicidní gel, sledování plodných dnů, přerušovanou soulož, pharmatex…možností je mrak.

Možná je tu souvislost. Obranný mechanismus těla zničí každou antikoncepci, kterou ubohá uživatelka vyzkouší. Tělísko by třeba vyplivl jako pecku z třešně :mrgreen:

Jinak, zakladatelko, všechno už bylo řečeno. Těhotná být můžeš, do MS to nerozlouskneš. Zkus na to moc nemyslet, všechny příznaky se dají vsugerovat, včetně ranních nevolností (a já moc dobře vím, o čem mluvím ;) ). Držím palce, ať jsi vytrestaná jen tímhle nepříjemných strachem…

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 23.06.19 10:58

Clear blue digital test můžeš udělat pět nebo čtyři dny před očekávanou ms. U mě byl vždy spolehlivý.
Můžeš být těhotná, že sexu prostě ano. Kondom je snad základ, už kvůli nemocem!
Dek vědět, jak jsi dopadla

Angharadd
Kecalka 161 příspěvků 23.06.19 11:09

Nerozumím, jak v roce 2019 v době všemožné osvěty může člověk, který je schopný si otevřít internet, eMimino a napsat sem příspěvek, otěhotnět v 17. Fakt nechápu. Jsem jediná? :nevim:

PS: Jo, vím, píšu jen výžblept a neradím, ale prostě… facepalm. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama