Pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesie
Povídálka 15 příspěvků 05.09.02 17:55
Pohyby miminka

Cely tyden jsem byla ve stresu kvuli stehovani. Novy koberec, tapety, nove skrine, proste vsechno nove do pokojiku, aby jsem tam mohla mit Kristynku. Moc jsem toho nenaspala a malo jsem venovala pozornost Kristynce. Kopala kazdy vecer, kdyz jsem zalehla do postele. Jenze ted uz je vsechno dodelano a ja uz nekolik hodin necitim zadny pohyb v brisku. Mam o Kristynku strach. Nedavno sem cetla, ze jedna tehulka zjistila tri tydny pred porodem, ze se miminko uskrtilo na pupecni snure. Mam jeste pockat, nebo mam zavolat doktora?

Reklama

Reklama

Reakce:

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 05.09.02 20:26
Pohyby miminka

jestli muzu neco poradit, hlavne na to nemysli v noci. me se stalo neco podobnyho kdyz byly ty deste.. taky jsem si vecer najednou uvedomila, ze uz se mi tam snad celej den nic nepohnulo, a kdyz jo, tak desne slabounce. takze jsem celou noc nespala, samozrejme mi hlavou probihaly nejhroznejsi scenare, tak jsem druhej den hned bezela k doktorce. tam jsem pul hodiny lezela na lehatku a poslouchala, jak tomu nasemu mazlickovi bije srdce. aspon jsem se uklidnila a zjistila, ze proste nesnasi dest a vitr (pri poryvu vetru zacalo srdicko bit hrozne rychle). takze proste… ted mysli na neco jinyho, abys usnula a zejtra k doktorce radsi hupni, hned ti bude lip.. nakonec od toho tu jsou, ne? :))

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 06.09.02 18:03
Pohyby miminka

Jsem ve 22.týdnu, pohyby cítím od 19.týdne. Taky mě vždycky vyděsí, když delší dobu necítím pohyby. Ale večer před spaním to vždy jistí. Mrňous se nechce mrskat, když jsem vypjatá. Byla jsem nervózní kvůli výsledkům amniocentézy a mimouš ne a ne se pohnout, jakmile jsem se dozvěděla dobrou zprávu, začal dělat rotiku. Taky mě kolikrát napadají katastrofické scénáře, ale nakonec to vždy dobře dopadlo. Terezijka

mesie
Povídálka 15 příspěvků 06.09.02 18:38
Pohyby miminka

V noci se mi zdal strasny sen.Zdalo se mi,ze beham po byte, protoze krvacim z pochvy. Sahala jsem si na stehna a vsude byla krev. Vsichni mi rikali to je dobry… A dneska mam pocit, jako by tam Kristynka ani nebyla… K doktorovi jsem nesla…Ale jestli se nebude nic dit(nebo naopak az moc) tak se okamzite sbiram a jedu na pohotovost(i v no­ci)… :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama