Vliv krémů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.09.02 12:40
Vliv krémů

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v těhotnství používat epilační krémy. Děkuji za odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 06.09.02 17:55
Vliv krémů

Nikde jsem neslyšela, že by se epilační krémy v těhotenství používat neměli. I když na druhou stranu, je to chemie. Pokud však nepíšou na návodu daného krému,že by se neměl používat v těhotenství, neměl by být žádný problém dle mého.

Terezijka

Anonymni  06.09.02 20:05
Vliv krémů

V těhotenství jsem se na to ptala své ženské lékařky a ta mi říkala, že to nemá žádný vliv na mimčo. Krém působí jen v pokožce. To by jsi nesměla používat žádný krém. Vždyť většina krémů obsahuje různé chem. látky a vitamíny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama