Pohyby miminka, 21tt, jak je to časté?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dog.s
Stálice 58 příspěvků 09.07.19 17:27
Pohyby miminka, kolikrát

Ahojky, jsem 21 tt a začínám cítit nepřehlédnutelné pohyby. Od prvního kopance už teď častěji. Už jsou to malé kopance, jsem prvorodička tak nevím jak je to časté? Mimco si kopne během dne i víckrát, občas jeden dva kopance do hodiny pak třeba nic a zase večer kope. Je to normální cítit ho tak často? :)

Přečtěte si článek: První pohyby miminka

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3680 příspěvků 09.07.19 17:29

@dog.s a pockej pozdeji, nekdy je to porad :mrgreen: obcas mi prislo, ze snad ani nespi :mrgreen:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.07.19 17:31

Tak tohle bych nenazyvala casto :D ja citila pohyby od cca 19tt to minimalne kazdou hodinu jednou ;) ono zatim tam ma mimco hodne mista, takze spis plave a narazi do sten delohy :) u nas mimco nesnaselo, kdyz jsem sedela, to radilo jak silene a jelikoz jsem mela sedave zamestnani, tak jsem si uzila :mrgreen:

MarketaC4
Kecalka 169 příspěvků 09.07.19 17:36

Tohle zase není tak často. Mě malá v tomhle týdnu řádila v břiše při sezení třeba půl hodiny. Teď v 37tt snad ani nespí, furt se někde boulí, vlní. Ale malá je hyperaktivní. I na ultrazvucích z ní byl doktor hotovej.

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 09.07.19 17:46

Miminko v břiše má frekvence spánku kolem 40 minut, pak cca 40 minut bdění. Takže ano, během té doby, kdy je vzhůru ho můžeš cítit, obzvlášť, jestli nemáš placentu vepředu. Já třeba malého cítila neustále, teď čekáme holčičku a cítila jsem ji hlavně večer. Teď už jsme 37.tt a cítím spíš občas protáhnutí a když škytá. Je celkově strašně klidná. Snad jí to zůstane po porodu :lol:

Váš příspěvek
Reklama