Pohyby miminka ve 36.tt

246
9.3.11 08:50

Pohyby miminka ve 36.tt

Holky, panikařím, dnes se mimi ještě ani nehnulo. přitom vždy po snídani tančí…nemůžu ho vzbudit, šťouchám do něj, mluvím a nic. Jely byste?
První dítě se mi v břiše nehýbalo skoro vůbec, tohle druhé ale jo…Ale já jsem dneska vydeptaná z jiných věcí, tak se třeba jen zbytečně sleduju…hysterka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1813
9.3.11 08:54

Hysterka určitě nejsi. Každá máme o t své miminko strach.
Kdy jsi miminko cítila naposledy? Určitě jen tvrdě spinká a nemá náladu kopat :andel: Zkus udělat to, při čem kope vždycky. U mě to bylo třeba hodně se napít. A pokud by to nezabralo, asi bych pro svůj klid jela. Ale jak říkám, určitě je vše v pořádku :hug: Přeji Ti co nejdříve pořádný kopanec :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
9.3.11 09:10

Na moje holky vždycky platilo, když jsem snědla něco sladkého nebo když jsem si lehla na záda a natáhla nohy, to se začaly vrtět hned.
Neboj, je teprve ráno, určitě ještě spinká a za chvíli začne pořádně kopat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9622
9.3.11 09:12

Já bych radši jela… Všude se říká: Radši třikrát zbytečně, než jednou pozdě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
cher
9.3.11 09:12
Majdina píše:
Holky, panikařím, dnes se mimi ještě ani nehnulo. přitom vždy po snídani tančí…nemůžu ho vzbudit, šťouchám do něj, mluvím a nic. Jely byste?
První dítě se mi v břiše nehýbalo skoro vůbec, tohle druhé ale jo…Ale já jsem dneska vydeptaná z jiných věcí, tak se třeba jen zbytečně sleduju…hysterka?

Zkus si lehce zacvičit, třeba ho to vzbudí, ale pokud cítíš strach, tak jeď, oni to pochopí

• Nahlásit
  • Citovat
957
9.3.11 09:19

Ahojky Majdi taky se mi to stává, mám vždycky takový divný pocit, ale zkus udělat co píše Romik, kdyby se ti to nezdálo určitě zajed k doktoru, věřím tomu, že mimísek tě jenom zkouší a dělá všech naschvál, držím palečky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2271
9.3.11 09:32

Ahojky nechci strašit i když to asi právě dělám ale já bych jela hned ted,jak tu kdosi psál radči třikrát a zbytečně než jednou a pozdě…já byla ve 40tt den před porodem a taky se mi zdálo že malou mín cítím,hned jsme vyrazili do porodnice,ujistili mě že je malá v pořádku…bohužel nebyla a za dva dny byla ve mě už mrtvá…dusila se a lékaři to nepoznali,opravdu tě nechci strašit,mimi muže jen odpočívat,já měla smulu že jsem trefila na lékaře amatera…držím palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
9.3.11 09:40

Ševelka - masakr,promiň,jak dlouho jsi se z toho dostavala,maly se chtel vyklubat na svet ve 34tt a taky jsem mela desny strach a to se narodil v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
9.3.11 09:44

Děkuju všem…už se hnula…vstávala jsem v 6 a na muesli nereagovala…tak teď jsem jí poslala rohlík se salámem a ona konečně zatančila…v noci se asi nějak malinko jinak natočila

Ale už jsem měla strach, blbý den…

Ševelko, ani mi nemluv :-( občas bychom všichni rádi vrátili čas, že :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2271
9.3.11 09:50

Dostávám se s toho do dnes i když je to už 14 měsícu co jsme o malou přišli ale už je to mnohem lepší…nejhorší to bylo asi první 3 měsíce…to jsem skončila i u psychiatra…naštěstí mám skvělého muže a 9 tiletého syna kteří mi hodně pomohli,ale nezapomeneš nikdy…snažíme se o další miminko,zatím se nám nedaří…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9622
9.3.11 09:51

No mně se malá nehýbala celej svatební den :( (byla sem 22+2) Asi trucovala, že sme na ní s tou svatbou nepočkali nebo co :D Ale ze svatby sem do nemocnice jet nechtěla a taky se pak začala hýbat…No a později (asi ve 30tt) mi doktor řekl, že pokud neucítím pohyby dýl jak 3-4hod, tak radši hned jet do špitálu. Takže sem v noci pro jistotu skoro nespala :D

Tak to je dobře, že už se hemží :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2271
9.3.11 09:51

Tak to jsem moc ráda že mimi dalo o sobě vedět,užívej si kopancu… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
9.3.11 09:52

Mě když se nehýbe, dám si na břicho zapnutý telefon a pouštím jí metál :D Hlavně, že už se vrtí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
9.3.11 09:53

To jsem ráda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
9.3.11 10:19
ševelka píše:
Dostávám se s toho do dnes i když je to už 14 měsícu co jsme o malou přišli ale už je to mnohem lepší…nejhorší to bylo asi první 3 měsíce…to jsem skončila i u psychiatra…naštěstí mám skvělého muže a 9 tiletého syna kteří mi hodně pomohli,ale nezapomeneš nikdy…snažíme se o další miminko,zatím se nám nedaří…

Držím pěsti :-( Časem to bude lepší. Ať se další miminko podaří a pak už to bude jenom dobré!!!
Zapomenout se nedá:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama