Pohyby placenty vepředu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 16:28

Pohyby placenty ve předu

Ahoj jsem 16+4
Dneska jsem cítila první pohyby 😊 takové stouchnuti nebo něco jak bublinky…
A cítila jsem jen ráno
A zajímá mě jak často bývají pohyby na tom začátku?

Až zbytečně neplasim😃 druhé těhotenství a placenty ve předu 😃

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28756
16.1.22 16:31

Hodně nepravidelně. Klidně nemusíš nic cítit i několik dní, když se ti dítě otočí a bude kopat jakoby dovnitř, tak nic neucitis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
16.1.22 16:51

Taky mám placentu vpředu.. cítila jsem kopanečky až okolo 20 týdne.. pak do 25tt zase nic.. taky jsem byla furt nervózní :D teď jsem 33tt a vzpomínám na to období klidu :lol: :lol: Spíš se teď převaluje, ale hodně nepříjemně :lol:
Hlavně žádný stres.. já čekala na ty obrovské boule na břichu když malý vykopne a nic z toho se nekoná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
16.1.22 16:56

První pohyby 16tt, pravidelnejsi s kopancema 19tt, teď 21tt se tam vrti každou hodinu a cítím i prevalovani. Placentu mám spis na boku. U prvního jsem měla vepredu a bylo to tak o dva týdny posunute

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
16.1.22 17:17

Já mám také placentu v predu a druhé těhotenství. První zachvevy někdy 17-18.týden, třeba jen dvakrát do týdne. Cca od 25.týdne pořad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7849
16.1.22 17:46

Taky mám placentu ve předu a první kopance taky nějak kolem 16 tt teď jsem 34 tt q ještě nedávno jsem cítila kopance třeba 4 dny pořád a pak zase 4 dny skoro vůbec jen minimálně teď se tam prevaluje víc ale nejvíc večer a v noci když jdu na záchod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4251
16.1.22 19:00

První těhotenství to tak bylo, vyloženě ale kopance pamatuji max 3 a jinak spíš převalování. U druhého placenta vzadu a to sem cítila snad aj když prděl 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
16.1.22 19:30

Mám placentu na přední stěně. První pohyb jsem zaznamenala v 18. Týdnu. Takové jemné lochtani nebo vlnění. Později většinou ráno nebo večer když sedím a v leze v klidu jakoby tepání v břiše a spíše dole. Mám 23 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat